AUNS
Pārdomu un dzīves izvērtēšanas periods. Iespējams, nonāksi pie secinājuma, ka kaut kas ir jāmaina. Derētu sākt ar profesionālo jomu. Meklē jaunas iespējas, kur vari parādīt savus talantus un par padarīto gūt arī gandarījumu. Pret sirdslietām izturieties nopietni un atbildīgi, novērtē to, kas ir dots, un dari visu, lai būtu labāk.

VĒRSIS
Atradīsies sabiedrības uzmanības centrā, tevi pamanīs un tavu viedokli respektēs. Dzīvē iespējami negaidīti pavērsieni ar pozitīvu nozīmi. Lietišķie sakari ļaus nopelnīt, taču nepaļaujies uz citu solījumiem, bet svarīgajās lietās turi grožus savās rokās. Siltas emocijas no brīžiem, ko pavadīsiet kopā ar mīļoto. Prieku sagādās radošs hobijs.

DVĪŅI
Augsts enerģijas potenciāls un vēlme darboties. Ar savu sparu aizrausi un iedvesmosi pārējos. Ķeroties pie jauniem projektiem, tomēr izvērtē tos racionāli, lai izvairītos no pārrēķināšanās. Paļaujies uz saviem spēkiem, bet pret citu solījumiem izturies piesardzīgi. Uzmanies no negodīgas rīcības. Brīvdienās vislabākā atpūta kopā ar ģimeni.

VĒZIS
Nedēļas nogalē jautra atpūta kopā ar draugiem vai ģimeni – izbraucieni, piedzīvojumi un aizraujošas situācijas. Atpūties un smelies spēkus, jo nākamā darba nedēļa būs spraiga. Jauni kontakti, interesanti karjeras vai biznesa piedāvājumi. Turklāt iespējas palielināt ienākumus. Sekmīgs komandējums vai neliels izbrauciens.

LAUVA
Profesionālajā jomā iespējami jauni izaicinājumi, kas ļaus pavairot ienākumus. Esi gatavs iesaistīties interesantos projektos, bet nekārto naudas vai biznesa darījumus ar draugiem. Brīvajā laikā vajadzētu iziet sabiedrībā, apmeklēt pasākumus. Vai arī satikties ar seniem draugiem. Labs laiks ceļojuma plānošanai.

JAUNAVA
Gribēsies brīvdienās nedaudz pabūt vienatnē, lai sakārtotu domas un tiktu skaidrībā par svarīgo. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos un kaislības, kas izrotā ikdienu. Jaunajā darba nedēļā pienākumos vajadzēs mesties iekšā ar pilnu atdevi, jo profesionālajā jomā šis ir lielisku panākumu laiks. Izveidosi noderīgus kontaktus.

SVARI
Brīvdienās sarīko talku, bet pēc tam dārza svētkus ar grilu palīgiem. Spodrības diena attiecas arī uz dzīvokļu īpašniekiem – uzkop telpas un nomaini interjera priekšmetus. Darbs prasīs iedvesmu un precizitāti. Jāsargās no kļūdām un jāturas tālāk, ja kolēģi skaidro savas attiecības vai dzen intrigas. Sirdslietās pārdomu laiks.

SKORPIONS
Sekmīgi veidosi kontaktus, saskatīsi izdevīgumu, parādīsi organizatora dotības. Privātajā dzīvē romantikas un kaislību laiks. Brīvdienās kopā ar mīļoto cilvēku sarīko sirsnīgu pasākumu divvientulībā. Dvēsele ilgosies pēc plašuma un nezināmām tālēm – vari doties vai arī sākt plānot atvaļinājuma ceļojumu. Izvēlies eksotisku galamērķi.

STRĒLNIEKS
Piemērots periods, lai sakārtotu privāto dzīvi. Var rasties iespējas salikt punktus uz „i”, nokārtot kādas senas saistības un izvērtēt notikumus, lai varētu doties tālāk nākotnē. Darbā vai biznesā lieliskas iespējas palielināt ienākumus. Iespējams, kaut kas notiks citādāk nekā esi plānojis, bet – tad tā arī jābūt. Kopumā lietišķām tēmām sekmīgs laiks.

MEŽĀZIS
Darbā vai biznesā nāksies ieguldīt lielu enerģiju, bet ar to daudz sasniegsi. Turklāt tavs entuziasms aizraus arī kolēģus. Brīvdienās jāparūpējas par savējiem un mājas saimniecību, darbi ies no rokas un būsi gandarīts par paveikto. Brīvajiem ļaudīm pienācis laiks padomāt par attiecību veidošanu un ģimenes ligzdiņas iekārtošanu.

ŪDENSVĪRS
Labs laiks mācībām, ceļošanai un redzesloka paplašināšanai. Dzīve var piedāvāt iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm vai atrast jaunu, tīkamu darbu. Naudas lietās esi precīzs, neaizdod, neaizņemies un netici nevienam „uz godavārda”. Visas vienošanās jānoformē juridiski. Brīvdienās mājās sarīko ģenerāltīrīšanu.

ZIVIS
Pavasarīgi sapņains noskaņojums un ilgas pēc kā burvīgi skaista. Brīvajiem ļaudīm sirds jāatver mīlestībai, bet pāriem der padomāt par romantisku randiņu, kas ikdienai piešķir „pipariņu”. Darbā vai biznesā var pavērties jaunas izaugsmes iespējas. Nekautrējies apspriest finanšu jautājumus, labas iespējas nopelnīt.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe