AUNS
Brīvdienās vislabākais doties ceļojumā pa aizraujošām Latvijas vietām – vajag izkustēties un izvēdināt galvu, par labu nāks arī sportiskas aktivitātes. Pavasarī gribas izskatīties moži un stilīgi, tāpēc iespēju robežās derētu atjaunot garderobi, apmeklēt frizieri. Darbā ir lieliskas iespējas nostiprināt autoritāti.

VĒRSIS
Kaut arī tev patīk visu plānot laikus, šajā reizē idejas par aizraujošu brīvdienu pavadīšanu var rasties pavisam pēkšņi. Kādam iekritīs acīs interesants vietējā  ceļojuma galamērķis, kāds spontāni ielūgs draugus uz virtuālo ballīti. Darbā  nepieļauj, ka tevi “apceļ” – priekšniecība ar uzslavām un glaimošanu var  mēģināt uzkraut vairāk darba nekā līgumā noteikts.

DVĪŅI
Brīvdienas, brīvdienas, brīvdienas! Cik ļoti tās ir gaidītas! Tik daudz dienu, lai veltītu laiku sev, kaut kur aizbrauktu, papļāpātu ar draugiem. Un arī padomātu par to, kas svarīgs. Iespējams, attiecību jomā viss nav tā, kā gribētos. Ir jātiek skaidrībā par iemesliem, jāizrunājas, jāizdara secinājumi.

VĒZIS
Atpūta nebūs prātā. Galva pilna ar jaunām idejām, un beidzot ir dažas dienas, lai pastrādātu pie projektiem. Tiesa, kādu brīdi vajag atrast arī atslodzei. Tad dari to, kas sagādā prieku: parosies virtuvē vai dārzā, vai dodies garākā pastaigā. Jaunajā darba cēlienā lieliskas iespējas sevi parādīt, veidot karjeru vai biznesu.

LAUVA
Brīvdienas pilnībā velti ģimenei, jo var gadīties, ka pēdējā laikā tu viņiem pietrūki. Klāj baltu galdautu un iespēju robežās atzīmē valsts svētkus. Ja rodas domstarpības pedagoģiskajos jautājumos, neuztiep savu viedokli. Ne vienmēr taisnība tam, kurš vecāks. Brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās.

JAUNAVA
Lielajam, krietnajam darba rūķim šoreiz tiešām jāatpūšas. Izgulies, noskaties labu filmu, pačato ar draugiem, izej pastaigā. Padomā par veselīgu ēdienkarti un pavasara vitamīniem bagātu uzturu. Citiem vārdiem sakot, mīli sevi! Darbā var nākties risināt jautājumus, kas pārējiem nav bijuši pa spēkam.

SVARI
Lielisks laiks, lai parosītos mājas saimniecībā. Kāds noskaņots spodrības dienai, kāds – dārza darbiem, veidojot elegantas puķu dobes. Par paveikto gandarījums pašam un mājiniekiem. Brīvajiem ļaudīm sirdī pavasaris, taču prāts domīgs. Varbūt kaut kas notiek vai nenotiek tāpēc, ka pašam jāmaina attieksme.

SKORPIONS
Brīvdienās vēlams kāds izklaidējošs pasākums – cik nu tas ierobežojumu  apstākļos iespējams. Vari kopā ar savējiem kaut kur aizbraukt. Ja visas brīvās dienas pavadīsi mājās, iespējama “rīvēšanās” un nevajadzīgi strīdi. Labs laiks mīlestībai un pavasarīgi romantiskiem piedzīvojumiem.

STRĒLNIEKS
Tiešām brīvdienas? Turklāt vēl vairākas? Pēc saspringtā dienu ritma teju vai grūti noticēt. Izbaudi laiku kopā ar savējiem, izdomājiet ko aizraujošu, mīļu un interesantu. Atgriežoties darbā, atkal būs jāskrien kā vāveres ritenī. Taču var rasties jaunas peļņas iespējas vai atnākt samaksa par kādiem senākiem projektiem.

MEŽĀZIS
Tāds pavasarīgs vieglums un sirdī romantiskas noskaņas. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt interesantu iepazīšanos klātienē vai internetā, kam seko  turpinājums. Ja tev jau ir otrā pusīte, tad jauki brīži divvientulībā. Pēc svētku dienām darbā jāievieš kādi uzlabojumi. Kolēģi un priekšniecība respektēs tavu viedokli.

ŪDENSVĪRS
Būs grūti atslēgties no aizvadītās nedēļas ritma, un arī brīvdienās pieķersi sevi domājam par darba problēmām. Labāk tomēr atpūties un dari to, kas sagādā prieku. Tad varēsi atgriezties ierindā ar možāku garu. Padomā un izvērtē, vai darbā tev neuzdod vairāk, nekā vajadzētu. Ja tā, tad runā par algas pielikumu.

ZIVIS
Jaunas zināšanas, jauna informācija, jaunas tenkas. Netici visam, ko “žagata uz astes atnes”. Ja kādas ziņas tev šķiet svarīgas, tad pārbaudi vairākkārt. Garajās brīvdienās labs laiks, lai apdarītu saimniecības darbus un dotos nelielā izbraucienā. Privātajā dzīvē kaislības un krāsaini piedzīvojumi.

Sagatavoja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe