HOROSKOPI (3. XII – 9. XII)

833

AUNS
Dienu skrējienā vajag kādu brīdi veltīt sev un mierīgi atpūsties. Par labu nāks vitamīnu kūre un SPA vai pirts procedūras brīvdienās. Galvenais – neļaujies stresam un atceries, ka sevi jāmīl. Prāts un loģika darbosies augstā līmenī. Uz līdzenas vietas radīsies oriģinālas idejas, ko ir vērts realizēt. Sekmīgs laiks ceļojumam.

VĒRSIS
Kārtojot lietišķus jautājumus iestādēs, rūpīgi sagatavojies un esi uzstājīgs, jo, iespējams, ierēdņi runās citādā valodā. Brīvdienās apmeklē kultūras pasākumus, vai pievērsies mīļotajam hobijam, kas sniedz prieku un iedvesmu. Privātajā dzīvē jāgādā par mieru un saskaņu, nedrīkst iesaistīties sadzīviskos strīdiņos.

DVĪŅI
Profesionālajā jomā iespējams vilinošs izaugsmes piedāvājums. Taču pirms to pieņemt, izzini varbūtējos zemūdens akmeņus. Jo – ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās. Brīvdienas velti ģimenei un mīļotajam cilvēkam, viņiem pēdējā laikā tevis pietrūcis. Gādā par mieru un saticību mājās, un palutini savējos ar jauniem kulinārijas brīnumiem.

VĒZIS
Daudz enerģijas veltīsi darbam vai biznesam. Iespējas izvirzīties pirmajās rindās, bet var nākt kādi negaidīti pavērsieni. Ja arī sākotnēji tie nav pa prātam, zini, ka beigās viss būs kārtībā. Brīvdienās vari doties iepirkšanās tūrē un sākt iegādāties gadumijas dāvaniņas tuviniekiem. Sirdī jau sajutīsi svētku tuvošanos.

LAUVA
Nedēļas nogalē velti laiku mājas saimniecībai un ģimenei, sekmīgs laiks dzīves telpas pārkārtošanai un izdaiļošanai. Nākamajā nedēļā būs darba pilnas rokas un tam visam atliks mazāk laika. Profesionālajā jomā iespējas parādīt savas spējas un tādējādi gūt atzinību. Tavā viedoklī labprāt ieklausīsies un to respektēs.

JAUNAVA
Svarīga mājas dzīve un sirdslietas. Piemērots brīdis, lai apdarītu saimniecības darbus, kas iekrājušies. Attiecībās ar otro pusīti valdīs sapratne un iejūtība. Savukārt brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas ienes būtiskas pārmaiņas dzīvē. Derētu papildināt profesionālās zināšanas – piesakies kursos vai meklē noderīgu informāciju internetā.

SVARI
Ļoti daudz darba pienākumu. Tikko būsi ar kaut ko ticis galā, radīsies nākamais darāmais. Jābūt ļoti precīzam, lai nepieļautu kļūdas, turklāt jārunā arī par adekvātu samaksu. Vari priekšniecībai likt noprast, ka esi pelnījis algas pielikumu. Ja esošā situācija tevi neapmierina, lūkojies pēc labāk apmaksātas vietas.

SKORPIONS
Svarīgas naudas lietas. Brīvdienās nepārspīlē ar iepirkšanos, jo pastāv riski iztērēties vairāk nekā vajadzētu. It īpaši par sadzīviskām vajadzībām un iepriecinošām dāvaniņām tuviniekiem. Sirdī valdīs mīļums un arīdzan romantiskas noskaņas. Darbā var rasties apstākļi, ar kuriem nebūsi rēķinājies. Nogaidi – gan situācija norimsies.

STRĒLNIEKS
Atpūties, izgulies, sarīko omulīgu pasēdēšanu tuviem draugiem – brīvdienas domātas, lai vaļotos. It īpaši tāpēc, ka jaunā nedēļa atkal nāks ar nopietniem pienākumiem. Ienākumi būs atkarīgi tikai no paša padarītā. Cik paveiksi, tik arī saņemsi. Ir vērts veidot kontaktus nākotnei, iespējas noslēgt izdevīgus darījumus.

MEŽĀZIS
Pārdomas par dzīvi. Jūtīgi uztversi citu cilvēku vārdus, darbus un domas. Patiesību sakot, tas ļaus labi orientēties situācijās. Ir nepieciešams kāds brīdis vienatnei, un brīvdienās to noteikti var atrast. Iegūsi lielāku skaidrību, kurp doties un kā rīkoties. Var rasties jaunas iespējas darbā un jauni lietišķie kontakti. Sekmīga sadarbība ar ārzemēm.

ŪDENSVĪRS
Pievērsies peļņas jautājumiem. Veido kontaktus, risini sarunas un meklē izdevīgus piedāvājumus. Ja pats aktīvi rosīsies, par peļņu sūdzēties nevajadzēs. Brīvdienās atjauno garderobi vai apmeklē skaistumsalonu. Izejot sabiedrībā, satiksi vajadzīgos cilvēkus. Sekmīga sadarbības veidošana.

ZIVIS
Garastāvoklis varbūt nebūs īpaši labs, tāpēc atpūties un dari to, kas uzlabo omu. Noderēs tuvinieku un labu draugu atbalsts. Brīvdienās pasāciet kaut ko visi kopā, gūsi pozitīvas emocijas. Darba nedēļa ritēs spraigi un emocionāli. Neņem tuvu pie sirds, ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta, un neiesaisties tur, kur citi skaidro attiecības

Sastādīja sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa