HOROSKOPI (4. III – 10. III)

725

AUNS
Prāts dažubrīd cīnīsies ar emocijām un nāksies meklēt līdzsvaru. Neuzņemies pārāk daudz pienākumu, jo pārslodze situāciju var saasināt. Brīvdienās padomā kā sevi iepriecināt un izklaidējies. Kādam var aktualizēties mācību vai ceļojumu tēma. Paplašini redzesloku un atklāj sev jaunus, nezināmus apvāršņus.

VĒRSIS
Būsi noskaņots aktīvai darbībai, enerģijas netrūks, un dodoties pareizā virzienā iespējams tikt pie peļņas. Atbildības sajūta un pamatīgums ir tavu panākumu ķīla. Tādējādi vairosi ģimenes labklājību, mājās valdīs miers un saticība. Brīvdienās satiecies ar draugiem un domubiedriem. Līdzīgi domājošu ļaužu lokā būs daudz pozitīvisma.

DVĪŅI
Ja kārtojamas darīšanas ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem, jāapspriež līgumi, jākārto zemesgrāmata vai jārisina kredītu tēma, vari to darīt. Pratīsi pamatot viedokli un aizstāvēt savas intereses. Tomēr svarīgu dokumentu parakstīšanu vēlams atlikt uz mēneša beigām. Attiecībām par labu nāks nedēļas nogales izbrauciens vai ceļojums.

VĒZIS
Dažu brīdi liksies, ka uz taviem pleciem sagūluši pārāk daudz pienākumu. Mēģini uz visām situācijām raudzīties mierīgi, bez emocijām. Ko vari ietekmēt – risini, ko ne – neliecies ne zinis. Lai atjaunotu spēkus, būtu labi izrauties nelielā ceļojumā. Ārzemju tēma šajā periodā ir sekmīga, tostarp arī privātajā dzīvē.

LAUVA
Jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības. Kā vēsta senais teiciens: septiņas reizes nomēri, pirms nogriezt. Ja izlemsi dzīvē kaut ko mainīt, nenodedzini aiz sevis tiltus. Taču palikt uz vietas arī nav tā labākā izvēle. Tevi gaida jauni sasniegumi darbā, un ieguldītā enerģija nesīs atdevi. Privātajā dzīvē harmonija un sapratne.

JAUNAVA
Partnerus darbā vai biznesā izvēlies rūpīgi, jo ne uz katru var paļauties, lai arī cik zinošs un pārliecinošs viņš liktos. Svarīgās lietās paļaujies pats uz sevi. Lietišķos jautājumus iestādēs labāk atlikt uz vēlāku laiku, un vairāk derētu pievērsties privātajai dzīvei. Sirdslietās valdīs sirsnība un stabilitāte, savukārt brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

SVARI
Liela nozīme radinieku un tuvu cilvēku izpratnei un uzmundrinājumam. Brīvdienās ar savējiem jutīsies vislabāk un kopīgos pasākumos smelsies spēkus un idejas. Var rasties domas par ģimenes biznesa veidošanu vai arī tuvinieku padomi lieti noderēs personiskajos plānos. Attiecībās labs laiks kopdzīves veidošanai un stiprināšanai.

SKORPIONS
Īstais brīdis, lai veidotu karjeru un virzītos uz jauniem mērķiem. Panākumi viegli nedosies rokā, jāiegulda darbs, taču vēlāk ar rezultātu būsi apmierināts. Tomēr nepārvērtē savus spēkus, bet esi gatavs sadarboties un ieklausīties citu viedokli. Pāriem derētu uzprišināt kopā būšanu, bet brīvajiem ļaudīm līdz ar pavasari laiks atvērt sirdi mīlestībai.

STRĒLNIEKS
Ienākumu tēma tiešā veidā saistīta ar izaugsmi darbā. Taču ja kaut ko maini, vispirms noskaidro, kāds būs atalgojums un atrunā visus nosacījumus līgumos. Nedēļas nogali atvēli mājas darbiem un ģimenei – tuvinieki noilgojušies pēc tavas sabiedrības. Ja šobrīd esi viens, var uzdzirkstīt kādas pēkšņas simpātijas.

MEŽĀZIS
Nedēļas nogalē labs laiks saimnieciskiem pirkumiem. Dodies iepirkšanās tūrē un iegādājies lietas „ar rezervi”. Jaunnedēļ braukāt pa veikaliem diez vai būs laika – darbā vai biznesā atbildība un nopietnība. Esi uzmanīgs juridiskos jautājumos, it īpaši – ja runa par naudu. Ja pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, tad ķeries pie mācībām.

ŪDENSVĪRS
Jāmācās un jāiegūst jauna informācija. Piesakies kursos vai apgūsti pašmācībā to, kas liekas vērtīgs un vajadzīgs. Viss nākotnē izrādīsies noderīgs. Tikai zināšanas jāprot likt lietā īstajā brīdī un vietā. Tur palīdzēs intuīcija. Brīvdienās kopā ar savējiem apmeklē pasākumus, ja paliksi mājās, var rasties „rīvēšanās”.

ZIVIS
Pārdomas un daudz emociju, kas var arī izraisīt sadzīviskas nesaskaņas. Piebremzē vēlmi visu sakārtot pēc sava prāta, jo ideāli risinājumi ir liels retums. Brīvdienās kopā ar ģimeni apdari mājas darbus un pēc tam sarīko vai apmeklē kādu pasākumu. Darbā neskaitāmi pienākumi un jauni projekti. Raugies, lai atalgojums ir adekvāts.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe