Jaunā darba nedēļa Ziemeļkurzemē un Ventspils pusē gaidāma lielākoties apmākusies, ar brāzmainiem vējiem un bieži gaidāmiem nokrišņiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļas pirmajās divās dienās gaidāms lietus, bet naktī – iespējams, arī slapjš sniegs. Pirmdien un otrdien arī valdīs brāzmains dienvidrietumu, rietumu puses vējš, kas piekrastē sasniegs pat 19 m/s. Gaisa temperatūra būs nedaudz virs nulles kā naktī, tā dienā.

Trešdien ciklons atstās mūsu teritoriju un laika apstākļi nedaudz uzlabosies – brīžiem iespējams uzspīdēs arī saule, nokrišņi būs mazāk. Termometra stabiņš gan naktī, gan dienā lielākajā valsts teritorijā noslīdēs zem nulles atzīmes. Ventspilī aukstākais būs naktī uz trešdienu, kas gaisa temperatūra noslīdēs līdz -3 grādiem.

Nedēļas otrajā pusē laika apstākļus jau atkal noteiks ciklonu darbība un Latvijai no rietumiem pietuvosies plašs ciklons – atkal kļūs siltāks (līdz +6 grādiem) un līdz ar nokrišņiem, pastiprināsies dienvidrietumu vējš, kas būs brāzmains visā Latvijā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA