Joprojām iekārojamākais darba devējs Kurzemē – Ventspils nafta termināls

0
0
Foto: LETA

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī pērn par iekārojamāko darba devēju Kurzemes reģionā atzīts SIA Ventspils nafta termināls, piektdien noskaidrojās svinīgajā ceremonijā, kurā tika paziņoti personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia gada nozīmīgākās darba ņēmēju aptaujas laureāti.

Pirmo reizi vēsturē par gada iekārotāko darba devēju kļuva SEB banka, kas augsto novērtējumu ieguvusi, pakāpjoties sarakstā par 23 vietām gada laikā.

Par iekārojamāko darbavietu valsts pārvaldē kļuva Latvijas banka, savukārt titulu kā gada izaugsme saņēma darba devējs, kas sarakstā ir pakāpies par visvairāk pozīcijām uz augšu, to ieguva AS Cēsu alus.

Nosakot iekārotākās darbavietas biznesa sektoros, kur balsošanai tika piedāvāti pēc noteiktiem kritērijiem atlasīti uzņēmumi, labākā darba devēja titulu finanšu sektorā sesto gadu pēc kārtas ieguva AS Swedbank, transporta un loģistikas jomā – AS Air Baltic Corporation, tirdzniecības jomā – SIA Circle K Latvia, IT un telekomunikācijās – SIA Latvijas Mobilais telefons, ražošanas sektorā – AS Latvenergo, savukārt otro gadu pēc kārtas par visaugstāk novērtētāko darba devēju sabiedriskajā ēdināšanā kļuva AS LIDO.

Foto: LETA

Aptaujā tika noskaidrots, ka iekārojamākie darba devēji reģionos arī saglabājuši savas līdera pozīcijas – Kurzemē tas SIA Ventspils nafta termināls, Zemgalē – AS Dobeles dzirnavnieks, Vidzemē – AS Cēsu alus, tādējādi iegūstot atzinību divās kategorijās, bet Latgalē – AS Latvijas maiznieks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA