Pašmāju muzikālā apvienība The Coco’nuts šonedēļ uzsāk koncertsēriju pa Latviju, uzstājoties kopumā piecās pilsētās. Ventspils ir izvēlēta kā tūres pirmā pieturvieta – koncerts notiks ceturtdien, 7.martā, Ventspils Jauniešu mājā.

“Paceļot pa Latvijas pilsētām un iegriezties gan zināmās, gan nezināmās koncertvietās mums bija jau sen lolots sapnis. Priecājamies, ka jau nākamnedēļ tas piepildīsies! Ne jau visi esam Rīgas bērni, kaut gan tajāatzīst, ka nu jau ikdiena paiet galvaspilsētas trokšņos un apritē. Starp mums ir arī Valmieras, Ventspils, Līgatnes saknes, turklāt esam sailgojušies pēc tās sirsnības un skaistuma, kas ir arī citās pilsētās,” tā par gaidāmo tūri stāsta grupas Marija Broča.

Tūres koncertos tiks atskaņotas gan jau zināmas, gan jaunas oriģināldziesmas, kā arī gaidāmi daži muzikāli pārsteigumi.

The Coco’nuts ir indī, fanka un blūzroka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko konkrētos mūzikas žanra rāmjos ielikt nevar. Daudz improvizācijas, nepieradinātības un aizrautības grupā saved kopā septiņi mūziķi — galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benijs (Benny) Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis un kontrabasists Toms Valmiers.

Muzikālās gaitas grupa sāka 2012. gadā, un līdz šim izdots minialbums Appetizer 2014. gadā, debijas albums Amid Opposites 2016. gadā un No Other Way Out 2018. gadā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto