Deju kolektīvi Liedags un Brīzīte sarūpējuši pasaku deju uzvedumu

1454

Svētdien, 15.janvārī, plkst.15 teātra namā Jūras vārti Ventspils deju ansamblis Liedags un senioru deju kopa Brīzīte vēlas skatītājus iepriecināt ar jaunu pasakas uzvedumu un šoreiz aicina uz deju uzvedumu Īkstīte, kurš ir veidots pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas motīviem.

“Kurš gan no mums nav uzaudzis, lasot un klausoties pasakas? Un kurš spēj saskaitīt cik reižu tās stāstītas un pārstāstītas? Mums gribas eksperimentēt, lai dejotāji daudzveidīgāk varētu izpausties dejas valodā, iejusties tēlos, ne tikai tautas dejas, bet arī mūsdienu dejas formās,” tā par uzveduma ieceri kolektīvu mākslinieciskā vadītāja un idejas autore Inga Liepiņa.

Iepriekšējos gados deju ansambļa Liedags sniegumā ir izdejotas pasakas Kaķīša dzirnaviņas, Sniega karaliene, Sprīdītis, Sniegbaltīte un septiņi rūķīši un uzvedumi ir ieguvuši skatītāju nedalītas simpātijas un pozitīvas atsauksmes.

Šī sezona deju ansambļa Liedags dalībniekiem ir īpaša, jo kolektīva radošā darbība jau mērāma 25 gadu garumā un jaunajā gadā jubilāri savus skatītājus sola iepriecināt ar vairākām jaunām programmām.