Digitālajā centrā rīkos Valentīndienai veltītu meistardarbnīcu

1311

Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi par Ventspils Digitālā centra rīkotajām tehnoloģiju nodarbībām skolēniem, kā arī vēloties arvien plašākam iedzīvotāju lokam piedāvāt darboties ar centra rīcībā esošajām tehnoloģijām, Ventspils Digitālais centrs rīkos īpašu Valentīndienas meistardarbnīcu.

Pavasarī plānots organizēt kopumā četras meistardarbnīcas – Valentīndienas, Sieviešu dienas, Lieldienu un Mātes dienas meistardarbnīcas, kurās to dalībnieki varēs gan apgūt prasmes strādāt ar digitālās mājturības, datorgrafikas un datoranimācijas, 3D, digitālā foto un video un citu nodarbību rīcībā esošo tehniku, programmatūru, bet arī zinošu pasniedzēju vadībā izgatavot vai nu mīļlietu un dizaina priekšmetu sev, vai dāvanu tuvam cilvēkam.

Pirmās meistardarbnīcas, kas veltītas Valentīndienas tematikai, Digitālais centrs rīkos pirmdien, 13.februārī, laikā no plkst.18 līdz 20.

Darbnīcām var pieteikties gan skolēni, sākot no 4.klases, gan dažāda vecuma pieaugušie, taču dalībniekiem jāprot darboties ar datoru, jo meistardarbnīcās nenotiks pamata datorprasmju apmācība.