HOROSKOPI (08.V – 14.V.)

531

AUNS

Iespējami jauni izaicinājumi profesionālajā jomā, kas arī šajā sarežģītajā laikā būs ar plusa zīmi. Neatsakies ne no vienas iespējas, bet lūkojies uz izdevīgumu. Ja kāds sola atlīdzināt vēlāk, labāk neuzticies. Tāpat arī jābūt apdomīgam pirkumos, it sevišķi, ja iegādājies kaut ko internetā.

VĒRSIS

Pastiprināta interese par globālām tēmām. Ja seko līdzi notikumiem pasaulē, tad vēlams sekot līdzi ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu ziņām. Tādējādi aina būs daudzpusīgāka. Nedēļas nogalē ilgosies pēc sabiedrības un komunikācijas ar jaukiem cilvēkiem. Sarīko draugu ballīti tiešsaistē.

DVĪŅI

Diezgan liela psiholoģiskā spriedze, it īpaši tad, ja ģimene strādā un bērni mācās no mājām. Brīvdienās izej garākā pastaigā vai aizbrauc pie dabas viens, lai izvēdinātu galvu. Profesionālajā jomā nepieciešamas jaunas idejas. Tavs rosīgais prāts tās noteikti izdomās, bet tam vajag mieru.

VĒZIS

Māja un ģimene tev ir pirmajā vietā, un nedēļas nogalē ir ļoti piemērots laiks, lai uzpostu mājokli un palutinātu savus mīļos ar gardām maltītēm. Vienas mājsaimniecības robežās, protams. Gan jau atkal būs laiks, kad varēsi sasaukt kopā arī tālākus radus. Brīvajiem ļaudīm sirdī romantiskas noskaņas.

LAUVA

Ai, kā gribētos kārtīgu mājas ballīti vai dārza svētkus! Bet, ko darīt, ja ir tā, kā ir… Izmēģini tehnoloģiju iespējas un sarīko ar draugiem tusiņu tiešsaistē. Jaunajā nedēļā ar pilnu atdevi vajadzēs pievērsties darbam. Liela atbildība, un arī jaunas iespējas. Galvenais – nesēdi rokas klēpī salicis.

JAUNAVA

Daudz emociju saistībā ar darbu vai biznesu. Neiesaisties strīdos un intrigās. Ja šobrīd ir dīkstāve, tad ir vērts meklēt jaunu nodarbošanos vai biznesa nišu. Pievērs uzmanību naudas lietām, savlaicīgi apmaksā rēķinus vai laikus vienojies par maksājumu atlikšanu. Līdztekus lietišķām tēmām svarīgas arī sirdslietas.

SVARI

Daudz šaubu par profesionālo lēmumu pareizību, grūti izlemt, kā būtu pareizāk rīkoties. Ar noderīgiem padomiem palīdzēs tuvi cilvēki. Nedēļas nogale piemērota ģenerāltīrīšanai mājoklī, piemājas teritorijas sakopšanai un dārza darbiem. Tava gaumes un stila sajūta gūs atzinību.

SKORPIONS

Mājas dzīvē var nākties ļoti savaldīties, lai nepateiktu kādu asāku vārdu. Ja tu dzīvo viens, tad vēlams mazāk uzturēties sociālos tīklos. Daži ieraksti var nokaitināt tik ļoti, ka zūd savaldība. Aiz loga pavasaris un sirdī romantika. Uz randiņu doties nesanāks, bet romantiskas interneta sarakstes neviens nav atcēlis.

STRĒLNIEKS

Meklē jaunus variantus, kur un kā pavairot ienākumus, un tev izdosies! Galvenais nepalaist garām iespējas un rīkoties. Ceļš grumbuļains, iespējami negaidīti asi pagriezieni, bet atdeve būs. Filozofiskas pārdomas iespējamas saistībā ar sirdslietām. Vispirms sāc ar sevi – kāpēc ir tā, kā ir.

MEŽĀZIS

Ja tev ir otrā pusīte, tad jāgādā par saticību un sapratni, jo šobrīd esi uz emocionāla viļņa. Neuztiep savas domas kā vienīgo patiesību un neiesaisties strīdos. Brīvajiem ļaudīm dinamiski var attīstīties virtuālais romāns. Vienīgi jāatceras, ka virtuālā vide no reālās dzīves bieži vien krasi atšķiras.

ŪDENSVĪRS

Pirms kaut ko saki vai pieņem lēmumus, noskaiti līdz desmit, jo patlaban ir daudz emociju. Apdomība un piesardzība nāks tikai par labu. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām. Turi kārtībā rēķinus, neaizdod un neaizņemies. Pārdomu brīžus var sagādāt privātā dzīve un sirdslietas.

ZIVIS

Filozofisku pārdomu laiks. Ja rodas grūtības pieņemt lēmumus, tad labs palīgs būs intuīcija. Neuzticies tiem, kas bārsta komplimentus. Ja nepieciešams padoms, labāk prasi cilvēkiem, ar kuriem iepriekš bijuši atšķirīgi viedokļi. Jaunu informāciju jebkurā jomā pārbaudi un izvērtē kritiski.

08.05.2020./Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe/Foto: Pixabay