AUNS

Gribēsi iestāties par taisnību, un var rasties vēlme iesaistīties dažādu konfliktu risināšanā. Nav vērts! Labāk domā par sevi, jo ir labs laiks karjerai. Kādam arī var rasties interesantas idejas, kā palielināt ienākumus. Brīvdienās burvīgs laiks dažādiem mājas darbiem un sevis lutināšanai.

VĒRSIS

Ļoti nemierīgs laiks, darbs darbu dzen. Iespējama interese iemēģināt spēkus jaunos projektos, taču pagaidām domā tikai par ideju. Līgumu slēgšanai nelabvēlīgs laiks. Jāgādā par sapratni privātajā dzīvē. Pārāk spēcīgas emocijas nenāks par labu. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājies.

DVĪŅI

Šis periods paies nemitīgā kustībā. Daudz sarunu, sarakstes, komunikācija. Vajadzētu rūpīgi plānot dienas darbus, lai nav jāmaina plāni vai jāatceļ norunas. Cilvēki nesapratīs. Nedēļas nogalē mājas darbi un rūpes par tuviniekiem. Bet visu ar mēru. Kāds var to uztvert kā centienus “regulēt”.

VĒZIS

Uzmanies no strīdiem, jo tie var kaitēt partnerībai darbā vai biznesā. Un paļaujies tikai uz sevi, nevis citu solījumiem. Tos bieži vien izteikt vieglāk, nekā pildīt. Nedēļas nogalē mierīgi atpūties, pavadi kādu brīdi vienatnē, lai domas sakārtojas. Nākotnē vajadzēs daudz ideju.

LAUVA

Ļoti svarīga finanšu tēma. Tu esi dāsns, un mīļuprāt lutini savus mīļos, taču ielūkojies maciņā un bankas kontā – vai šobrīd vari to atļauties. Naudai būs tendence iztērēties nemanot, tāpēc jādomā, kā nopelnīt vairāk. Var rasties pēkšņs karjeras piedāvājums vai kādas citas iespējas.

JAUNAVA

Būs smagi jāstrādā – vienalga, vai esi priekšnieks, darbinieks vai firmas īpašnieks. Var nākt kārdinoši izaicinājumi un jauni pavērsieni. Nebīsties riskēt, tev izdosies, tikai nevienu jaunu projektu nevajadzētu uzsākt pirms Jāņiem. Privātajā dzīvē romantiski brīži, bet jāsargās no avantūrām.

SVARI

Kaut arī tev tīk darboties un arī paspīdēt profesionālajā jomā un sabiedrībā, patlaban vajadzētu vairāk atrast laiku sev. Dažu brīdi gribas, lai apkārtējā kņada norimst un visi liek mieru. Mājās gan mierīgi nebūs – varbūt jārisina pedagoģiskie jautājumi, vai jāpalīdz savējiem.

SKORPIONS

Vajadzētu vairāk laika veltīt sirdslietām un privātajai dzīvei. Ja šobrīd tev nav savas otrās pusītes, tad labs laiks, lai satiktu kādu jauku cilvēku. Savukārt ģimenes cilvēkiem attiecībām vajadzētu piešķilt jaunu dzirkstelīti. Profesionālajā jomā vajadzētu atsvaidzināt zināšanas vai iemācīties ko jaunu.

STRĒLNIEKS

Tu esi straujš un dinamisks cilvēks – visu vajag ātri, un jau vakar. Darbā esi precīzs, jo pastāv riski kļūdīties. Īpaši uzmanīgam jābūt ar finansēm, aizņēmumiem, aizdevumiem. Attiecībām par labu nāks tolerance pret otrās pusītes viedokli, un brīvdienās derētu neliels izbrauciens.

MEŽĀZIS

Zināšanu nevar būt par daudz, tāpēc būtu labi izpētīt tiešsaistes semināru piedāvājumus. Pārsvarā interese par lietišķām tēmām, taču nav izslēgts, ka gribas pievērsties arī filozofiskajam lauciņam. Sirdslietās ļoti nemierīgi. Iespējami piedzīvojumi, kas dzīvi sagriež virpulī. Esi apdomīgs.

ŪDENSVĪRS

Sajutīsi spēku pieplūdumu, radīsies jauni plāni. Realizēt ieceres var palīdzēt draudzīgi kontakti vai seni darījumu partneri. Tikai visus juridiskos jautājumus kārto pēc Jāņiem. Brīvdienās pāriem jāpadomā, kā neielaist dzīvē rutīnu. Brīvajiem ļaudīm – iespējama interesanta iepazīšanās.

ZIVIS

Gribēsies izbaudīt vasarīgās dienas, atpūsties, nedarīt neko. Ja savas labās sirds dēļ uzņemsies pārāk daudz, vēlāk priecīgs nebūsi. Kādam interesanti pavērsieni iespējami sirdslietās. Varbūt ieraudzīsi savā partnerī jaunas šķautnes, varbūt kāds satiks savu liktenīgo mīlestību.

 

11.06.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay