AUNS

Tu esi rīcības cilvēks, un dažkārt darbi vai vārdi traucas pa priekšu domām. Sargies no pārsteidzības un nesarunā lieku, tad dzīve apbalvos ar jaunām profesionālām iespējām. Būsi tik pārņemts, ka privātā dzīve paliks otrā plānā. Vismaz brīvdienās esi ar savējiem – aizbrauciet kopā kaut kur. Kustīgas aktivitātes nāks par labu.

VĒRSIS

Ārkārtas situācija izsitusi no ierastā ritma un rada gan stresu, gan apcerīgas noskaņas. Sapurinies un pamēģini saskatīt pozitīvo. Labs laiks jaunu tēmu apguvei attālinātos mācību procesos. Brīvdienās sazinies ar radiem vai draugiem svešatnē. Turklāt ārzemju tēma šobrīd ir ar plusa zīmi, un caur to var uzrasties jauni sadarbības partneri.

DVĪŅI

Savāds noskaņojums. Patlaban viss tā kā apstājies, taču tas nav uz ilgu laiku. Jau pavisam drīz var rasties plašākas iespējas karjerā vai biznesā. Var gadīties, ka atjaunojas seni lietišķie kontakti vai kādus variantus “piespēlē” draugi. Brīvdienās aktīva rosība mājās – saimnieciskie pienākumi un viegli asprātīgas sarunas.

VĒZIS

Gatavojies jaunam uzrāvienam. Vajag izvērtēt līdzšinējos pienākumus vai sadarbības modeļus, un atteikties no tiem, kur nav maksimālas atdeves. Līdztekus lietišķajām tēmām svarīga būs arī privātā dzīve. Ja tev ir ģimene, tad centīsies par savējiem parūpēties no visas sirds. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās iespējas.

LAUVA

Jo tuvāk gadumijai, jo vairāk darba. Kaut arī šobrīd ir citādāki spēles noteikumi, tavā dzīvē rosība nav apstājusies. Pastāv arī iespēja atrast kādu labāku un ienesīgāku variantu. Nedēļas nogali labprāt pavadīsi mājās, parosīsies saimniecībā, apčubināsi savus mīļos un tuvos cilvēkus. Ja esi sirdī brīvs, var uzšķilties kāda brīnumdzirkstelīte.

JAUNAVA

Turies tālāk no konfliktsituācijām un viedokli labāk paturi pie sevis. Tev patīk kritizēt un analizēt, bet šoreiz labāk atcerēties tautas teicienu, ka “klusēšana zelts”. Kad krietni pastrādāts, tad labi jāatpūšas, brīvdienas pavadi laiskojoties. Saviļņojoši notikumi paredzami sirdslietās – kaislības bangos un garlaicīgi nebūs.

SVARI

Profesionālajā vidē iespējamas pārmaiņas, ko nevarēsi ietekmēt. Jebkuru situāciju mēģini izmantot savā labā, jo šobrīd ir iespējas palielināt ienākumus. Nebīsties riskēt un paļaujies tikai uz sevi. Lai arī kā gribētos ar kādu sadarboties, patlaban kopprojektiem nav tas labākais laiks. Brīvdienās labprāt pievērsīsies mājas darbiem.

SKORPIONS

Var rasties iespējas realizēt sen izlolotas ieceres, izveidot jaunus kontaktus un parādīt savas profesionālās spējas. Sekmīgs laiks sava biznesa attīstībai. Tikai jāsargās no intrigām un konfliktsituācijām. Būtisku vietu ikdienas ritējumā ieņems sirdslietas. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt jauku iepazīšanos.

STRĒLNIEKS

Ir iespējas palielināt ienākumus – neatkarīgi no tā, vai strādā algotu darbu, vai tev ir savs bizness. Protams, kaut kas ir jāizdara un pūles jāpieliek, bet šis ir tavs laiks. Lietišķajās lietās viss notiks diezgan gludi, ko nevarētu teikt par privāto dzīvi. Izvairies no strīdiem ar mīļoto, nerīkojies spontāni. Ja attiecības tikko veidojas, tad neko nesasteidz.

MEŽĀZIS

Daudz pienākumu, un jāiespringst, lai svētku laiku varētu pavadīt mierīgāk. Tavas pūles un apzinīgums tiks novērtēts – iespējami jauni lietišķie piedāvājumi. Tajā pašā laikā svarīga arī ģimene un attiecības ar otro pusīti. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājies. Brīvdienās mājās var sanākt rīvēšanās, tāpēc labāk aizbraukt pie dabas.

ŪDENSVĪRS

Lūkojies pēc jaunām peļņas iespējām – varbūt ir vērts nomainīt darbu vai piepildīt kādas vēlmes profesionālajā jomā. Svarīga prasme sadarboties, taču jāskatās, lai tā ir samērīga. Ja pēkšņi atklājas, ka pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, tad – viss ir labojams. It īpaši tagad, kad dažādi kursi tiek piedāvāti internetā.

ZIVIS

Darbā vai biznesā turies pie iepriekš nospraustiem plāniem un pārbaudītām metodēm, jo pirms gadumijas daudz pienākumu, un viss jādara raiti. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām – seko līdzi ienākumiem un izdevumiem. Nedēļas nogalē iespēju robežās būtu vēlams izkustēties ārpus mājas, lai dienas neslīgst rutīnā.

 

11.12.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay