AUNS

Gribas mazliet patērēties. Daudzi veikalu plaukti atkal vaļā, un tik sen nav pirkts nekas priekš sirds vai tāpat vien. Tu esi impulsīvs cilvēks, un šoreiz tas var nostrādāt par sliktu konta vai maciņa saturam. Sargies no neapdomīgiem tēriņiem! Darbā vai biznesā sekmīgi veidosi kontaktus un izdomāsi jaunus projektus.

VĒRSIS

Var gadīties, ka, darbos iegrimis, nepamani kaut ko būtisku. Kamēr tu uzcītīgi strādā, citi sadarījuši nejēdzības. Ar piktošanos neko neatrisināsi. Ņem grožus savās rokās. Brīvdienās izkusties ārpus mājas, izvēdini galvu, bet sestdienas vakarā prieku sagādās tiešsaistes ballīte ar draugiem.

DVĪŅI

Ierobežojumi nogurdinājuši, un gribas atgriezties pilnvērtīgā dzīves ritmā. Enerģija mutuļos, un viss ies no rokas. Viegli sapratīsies ar cilvēkiem un uzzināsi noderīgu informāciju. Tikai pārbaudi visu vairākkārt, jo ir tāds pārpratumu un neskaidrību pilns laiks. Vajadzētu papildināt zināšanas.

VĒZIS

Vislabākais darboties vienatnē un tad pieteikt pārliecinošu startu jaunā projektā, darbā, biznesā. Idejas ar citiem apspriest nav vērts, tā būs tikai velta laika tērēšana. Pats zini, ko dari. Privātā dzīve paliks otrajā plānā, taču pavisam bez ievērības to nevajadzētu atstāt. Brīvdienās ar savējiem kaut kur aizbrauc.

LAUVA

Lauvas vienmēr zina, ko dara, un viņām vienmēr ir taisnība! Kurš mēģinājis Lauvu komandēt, tas labi zina…Taču šoreiz būs citādāk. Var uzrasties lieliski sadarbības partneri, kuru nosacījumiem mazliet jāpiekāpjas. Tad darbs komandā ritēs produktīvāk. Ja rodas šaubas, draugi uzmundrinās.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē pozitīvas emocijas ģimenes lokā. Drošāk un mierīgāk, ja līdzās savējie. Gribētos gan uzklāt mielasta galdu un uzaicināt radus un draugus… Ja nedrīkst, tad nedrīkst. Bet izeja ir – daudzi tagad ballītes rīko tiešsaistē. Izklaides brīvdienās nepieciešamas, jo priekšā nemierīgs darba cēliens.

SVARI

Dzīvē svarīgākais harmonija, līdzsvars un saprašanās. Šis laiks ir lielisks, lai stiprinātu mīlas saites, no sirds izrunātos ar savu otro pusīti par to, kas svarīgs, un nedēļas nogalē ar pilnu krūti baudītu dzīvi (tik – cik valdība atļāvusi). Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās. Darbā jāsargās uzkāpt uz tiem pašiem “grābekļiem”.

SKORPIONS

Nedēļas nogali pavadi mierīgā atmosfērā kopā ar savējiem. Vari sarīkot ģenerāltīrīšanu, kā arī izbraukt pie dabas. Brīvajiem ļaudīm mīļums sirdī – iespējama romantiska iepazīšanās. Darbā vai biznesā interesantas idejas un jauni plāni. Īstajā brīdī nostrādās intuīcija, un tu būsi trāpījis desmitniekā.

STRĒLNIEKS

Gaisā virmo strīdīgas noskaņas – te kolēģiem kaut kas nepatīk, te mājiniekiem neesi pa prātam izdarījis. Liec lietā savu optimismu – tā noregulēsi asumus un spēsi arī samierināt citus. Darbā vai biznesā neko nesasteidz. Patlaban ir piņķerīgs periods, tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu atliec uz mēneša beigām.

MEŽĀZIS

Visos darījumos jābūt precīzam un jāraugās uz izdevīgumu, tikai – nepārkāpjot ētikas principus. Pastāv iespējas palielināt ienākumus un ielikt labus pamatus peļņai nākotnē. Turies tālāk no situācijām, kurās citi skaidro attiecības. Attiecību tēmā neliela spriedzīte. Nereaģē uz otrās pusītes centieniem izraisīt strīdus.

ŪDENSVĪRS

Jutīsi spēku pieplūdumu, lai ietu kalnus gāzt. Šis ir tavs laiks! Tavas idejas ir nenovērtējamas, un šoreiz interesantas domas radīsies saistībā ar jauniem projektiem, biznesu, peļņu. Mājinieki gan gribēs, lai velti vairāk uzmanības viņiem, un no tā var celties nesaskaņas. Jāatrod līdzsvars.

ZIVIS

Tradicionālais pavasara nogurums sasniedzis arī tevi. Var pārņemt sajūta, ka nav vērts pūlēties, ka esi pelnījis atelpu, un vispār… kur lielais paldies un lielā nauda? Patlaban zvaigznes teic, ka jāpaņem pauze un vairāk jādara tas, kas sagādā prieku un izklaidē. Vienatnē vai kopā ar mājiniekiem. Viņi tevi uzmundrinās.

 

12.02.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay