AUNS

Filozofisks noskaņojums. Sirds pēc kaut kā ilgojas, bet grūti izprast – pēc kā tieši. Varbūt ir iestājies tas, ko mēdzam dēvēt par pavasara nogurumu. Brīvajā laikā atpūties un palutini sevi. Jaunajā nedēļā labas iespējas izvirzīties darbā, sākt interesantus biznesa projektus, mainīt apstākļus par labu sev.

VĒRSIS

Uz dzīvi raudzīsies no pozitīvā skatupunkta, un enerģija dzirksteļos. Lai brīvdienas paiet bezrūpīgi jautrā gaisotnē – dodies izbraucienā, sarīko draugu ballīti tiešsaistē. Jaunajā nedēļā profesionālajā jomā nemierīgi. Var pavērties jaunas iespējas, bet jāpievērš uzmanība juridiskām niansēm.

DVĪŅI

Emocionāls laiks un eksplozīvs noskaņojums – kaut arī pavisam nopietnu iemeslu piktoties nav. Galvenais ātrumā nesarunāt to, ko vēlāk jānožēlo. Koncentrējies uz darbu, tur gaidāmi panākumi. Ja esošā situācija tevi neapmierina, tad lūkojies pēc jauniem variantiem un maini kaut ko.

VĒZIS

Darbā vai biznesā uzrāviens nav gaidāms, tāpēc labāk velti laiku sev – lasi, paplašini redzesloku. Brīvdienās parūpējies par ģimeni, māju, patērzē ar tālākiem radiem pa tālruni vai tiešsaistē. Ļoti vajadzīgas sirsnīgas emocijas un sajūta, ka līdzās ir cilvēki, uz kuriem var paļauties. Kas atbalstīs un uzmundrinās.

LAUVA

Lauvas par savējiem iestājas no visas sirds – rūpējas, aizsargā, dod padomus. Nedēļas nogalē tu ļoti būsi vajadzīgs mīļajiem radiņiem. Dots devējam atdodas. No sirds palīdzēsi un no sirds saņemsi pretī pozitīvu enerģiju. Darba nedēļa nopietna un lietišķa, tikai turies tālāk no intrigām.

JAUNAVA

Nepārpūlies, traucoties starp mājas un darba pienākumiem. Ir jāatrod laiks atpūtai un sevis sakārtošanai. Daudz kas atkarīgs no garastāvokļa, tāpēc vēlams turēties tālāk no ļaudīm, kas visu laiku čīkst un žēlojas. Dienu steigā nedrīkst atstāt novārtā sirdslietas – burvīgs laiks romantikai, attiecību stiprināšanai.

SVARI

Rūpīgi jāplāno dienas, jo vajadzēs paspēt visur un atlikt neko nevarēs. Vienlīdz svarīga lietišķā un privātā joma. Darbā daudz pienākumu, mājās arī. Ja ir bērni, kas mācās attālināti, tad spriedze vēl lielāka. Brīvdienās mēģini tomēr atrast kādu brīdi sev – varbūt vienatnē aizbraukt kaut kur dabā, lai izvēdinātu galvu.

SKORPIONS

Pavasara noskaņas prātā un sirdī. Sev pavisam neraksturīgā manierē vēlēsies, lai nav jārisina darba vai biznesa jautājumi. Tāds kā nogurums no mūžīgajām lietišķajām darīšanām. Gribas romantiku un gribas pasapņot par tālām zemēm, kurp doties, kad pasaule atkal būs vaļā.

STRĒLNIEKS

Brīvdienas paskries nemanot, jo iekrājusies gūzma mājas pienākumu. Kaut kas jāsalabo, jāiztīra, jāuzpucē. Patiesību sakot, tev labpatiktos, ja brīvdienas būtu vēl garākas. Jo darbā situācijas mainīgas un nemiera pilnas. Galvenais – neko nedari steigā un apvaldi emocijas, ja arī neesi mierā ar notiekošo.

MEŽĀZIS

Izskatās, ka šobrīd esi nospraudis kursu jaunu mērķu virzienā – ir idejas, ko mainīt dzīvē, darbā, biznesā. Uz priekšu virzies soli pa solim un papildini profesionālās zināšanas. Svarīga arī privātā dzīve. Brīvajiem ļaudīm iespējama romantiska iepazīšanās, bet pāriem – jauna dzirksts un aizrautība.

ŪDENSVĪRS

Domas traucas ātrāk, nekā iespējams tikt līdzi. Ja nav kompanjonu, rīkojies pats. Būs enerģija realizēt lietišķās ieceres, un par ienākumiem nebūs jāsūdzas. Attiecību jomā var nākt kādas pārmaiņas un jauni pavērsieni, par garlaicību sūdzēties nevajadzēs. Neiesaisti citus savu privātās dzīves jautājumu risināšanā.

ZIVIS

Pavasaris ir tavs laiks – sirdī daudz labestības un pozitīvas emocijas. Brīvdienās vislabākā atpūta, dodoties pie dabas. Profesionālajā jomā viss ritēs ierasto gaitu – ne lieli kāpumi, ne kritumi. Toties interesanti pavērsieni iespējami sirdslietās. Ar smaidu un šarmu iekarosi sirdis.

 

12.03.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay