AUNS

Atkal sācies laiks, kad nevari piepildīt vēlmes pēc komunikācijas un ballītes nedēļas nogalē. Atrodi citas nodarbes, piemēram, sportiskas aktivitātes svaigā gaisā uzlādēs ar enerģiju. Un vēl – brīvajā laikā lasi, apgūsti ko jaunu, meklē noderīgu info. Jāgatavojas jaunam startam profesionālajā jomā.

VĒRSIS

Kaut arī šķiet, ka dzīve līdz ar stingrākiem ierobežojumiem atkal apstājas, patiesībā šis var būt tavu iespēju laiks. Esi modrs un gatavs elastīgi reaģēt, ja parādās jauni peļņas varianti. Nedrīkst palaist garām iespēju. Brīvdienās mierīgi atpūties mājās un sargies no strīdiem ar mīļoto.

DVĪŅI

Gribas satikties ar cilvēkiem un veidot kontaktus. Spēkā atkal ierobežojumi un esošajā situācijā tu nejutīsies komfortabli. Taču neizdari pārsteidzīgus secinājumus. Patiesībā attālinātās virtuālās iespējas paver jaunus ceļus. Kādam var rasties idejas, kā nopelnīt, bet kādam varbūt sākties virtuāls mīlas stāsts.

VĒZIS

Prāts nemierīgs, jo šis laiks rada nestabilitātes sajūtu, bet noteikta lietu kārtība un pamats zem kājām ir bezgala svarīgs. Ievelc elpu un dari, kas jādara – tev viss izdosies. Darbā iespējami strīdi atšķirīgu viedokļu dēļ, bet kašķēties nav vērts. Brīvdienās enerģiju smelsies, tiekoties vai sazinoties ar tuviniekiem.

LAUVA

Svarīgi, ka līdzās ir cilvēki, kas izprot tavas idejas un atbalsta tās. Cilvēki tev uzticēsies, un tu viņus nepievilsi. Nelielas rūpes var sagādāt finanšu tēma, taču iespējami pavisam jauni ienesīgi piedāvājumi. Sarežģītos brīžos paļaujies uz labu draugu atbalstu un ieklausies viņu padomos.

JAUNAVA

Brīvdienās daudz pienākumu mājas saimniecībā. Kur vien lūkosies, šķitīs, ka darbs dzen darbu. Ar rāmu garu un radiniekiem piepalīdzot, tiksi ar visu galā. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā arī diezgan nemierīgi. Grūti būs izvēlēties prioritātes, jo viss liksies vienlīdz svarīgs. Lūkojies pēc izdevīguma.

SVARI

Jaunos apstākļos radīsies jaunas idejas par peļņu un projektiem, radīsies iespējas paplašināt darījumu partneru loku un noslēgt izdevīgas vienošanās. Esi uzmanīgs ar dokumentiem un līgumiem. Līdztekus darbiem svarīga arī attiecību tēma – interesanti piedzīvojumi un romantika.

SKORPIONS

Ar izteiktu vārdu ir tāpat kā ar izlietu ūdeni – spainī nesasmelsi un atpakaļ nepaņemsi. Tāpēc apdomā, ko gribi teikt, un vai vispār vajag to darīt. Turklāt pārliecinies, ka cilvēki tevi sapratuši pareizi. Pastāv pārpratumu riski. Savukārt lietišķajā jomā iespējami izdevīgi piedāvājumi. Brīvdienas – ģimenes lokā.

STRĒLNIEKS

Ieplānotie darbi var sabremzēties no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Necīnies ar vējdzirnavām, bet nogaidi. Labāk velti vairāk laika saviem mīļajiem, viņi vēlas sajust rūpes un atbalstu, valsts svētkos uzklāt baltu galdautu, doties garākā pastaigā vai izbraucienā. Brīvajiem ļaudīm labs laiks attiecību veidošanai.

MEŽĀZIS

Pārdomu laiks, kad nomāks mazliet nemierīgas sajūtas un nedrošība. Taču patiesībā var pavērties jaunas iespējas. It īpaši profesionālajā jomā. Izmanto situācijas savā labā, bet centies neiesaistīties svešos strīdos un intrigās. Pieredzes un zināšanu tev netrūkst, taču ir vērts ieklausīties arī draugu padomos.

ŪDENSVĪRS

Vienalga, vai attālināti vai “pa tiešo”, bet darba būs pāri pārēm. Ja kaut kas apstājas, tad jādomā par jaunām iespējām. Astroloģijā pastāv uzskats, ka Ūdensvīrs raugās nākotnē un saredz to, ko pasaule uzzinās vēl tikai rīt. Svarīga būs attiecību joma, brīvajiem cilvēkiem iespējama iepazīšanās.

ZIVIS

Aktīva rosība mājās. Iespējams, saimniecībā iekrājušies darbi, kas jāpaveic, bet, iespējams, jāpāriet uz attālinātu darba režīmu. Ne vienā, ne otrā gadījumā tas tev nebūs pa prātam. Ļoti pietrūks sabiedrisko aktivitāšu. Brīvdienās mēģini izrauties no ierastā ritma, piemēram, izbraucienā pie dabas.

13.11.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay