AUNS

Nedēļas nogalē klātienes vai virtuāla komunikācija ar draugiem – jautras sarunas, sirsnīga un asprātīga „apcelšanās”, daudz optimisma. Jaunajā nedēļā profesionālajā jomā meklē jaunus ceļus. Var gadīties, ka īstajā brīdī izdodas satikt pareizos cilvēkus un dzimst lieliskas idejas. Sekmīgs laiks, lai apgūtu un darbotos ar modernajām tehnoloģijām.

VĒRSIS

Rūpīgi izplānotos darbus var izjaukt kādi no tevis neatkarīgi apstākļi. Vērsim tas galīgi nav pa prātam, bet jāmāk pielāgoties un elastīgi reaģēt. Varbūt tieši to dzīve vēlas tev iemācīt. Tāds darba ritms ir nogurdinošs, tāpēc brīvdienās atpūties, nedarot neko. Varbūt vienīgi – pagatavo sev ko gardu. Jāuzkrāj spēki jaunajai nedēļai.

DVĪŅI

Nedēļas nogalē labprāt saimniekosi mājās, parosīsies virtuvē, palutināsi savus mīļos. Vēlams nesteidzīgs dienu ritms, jo jaunajā darba nedēļā būs, ko rauties. Ja šķiet, ka visa kā par daudz, tad kaut ko atliec, jo var rasties kļūmes. Īpaša uzmanība pievēršama juridiskiem jautājumiem un dokumentiem. Labāk lēnāk, bet precīzi.

VĒZIS

Brīvajā laikā rūpes par mīļajiem, taču atrodi laiku arī pašam sev. Piemērots brīdis mācībām visdažādākajās jomās – lai papildinātu profesionālās iemaņas vai lai pievērstos kādam interesantam vaļaspriekam. Darbā labāk strādāt komandā, bet vajag pieskatīt situāciju – vai citi paveic visu kā pieklājas.

LAUVA

Lauvai patīk ar vērienu, patīk, ja visa kā daudz, šiki un ar eleganci. Nedēļas nogalē, iepērkoties brīvdienām, pārāk neaizraujies. Ja arī šķiet, ka vari atļauties. Darbā vai biznesā vajadzētu pievērsties finanšu tēmai: labs laiks ienākumu palielināšanai. Darba nedēļa gan solās būt ļoti nemierīga, var atklāties kāda kļūme, taču beigsies viss labi.

JAUNAVA

„Nenes” darbu mājās, jo ģimenei diez ko neinteresē, kurš no kolēģiem ir vai nav kaut ko izdarījis. Brīvdienās, lai darba lietas paliek mājas durvju viņā pusē – izbaudi kopā būšanu ar saviem mīļajiem. Darbā atkal ies nemierīgi. Emocionāli dzīvosi līdzi gan veiksmēm, gan neveiksmēm. Centies situācijas uztvert mierīgāk.

SVARI

Pirmajā vietā privātā dzīve. Ja esi brīvs, tad iespējama aizraujoša iepazīšanās. Ģimenes cilvēkiem aktīva komunikācija ar radiniekiem un jāatbalsta savu atvasīšu ieceres. Jaunajā nedēļā neplāno vērienīgus darbus. Labāk virzies uz priekšu lēnām, soli pa solim un visām situācijām, kas jārisina, pieej radoši.

SKORPIONS

Vajadzētu izrauties no ikdienības un nedēļas nogalē kaut kur aizbraukt. Interesanti notikumi paredzami sirdslietās. Kādam dinamiskas kaislības, kādam romantiskas noskaņas, kādam jārisina strīdus situācijas. Garlaicīgi nebūs. Profesionālajā jomā viss notiks pēc sen zināmas, labi atstrādātas sistēmas.

STRĒLNIEKS

Ja laika apstākļi atļauj, tad brīvdienās dodies baudīt ziemas priekus. Kopā ar ģimeni vai draugiem – laba kompānija pasākumu padarīs jautru un iedvesmojošu. Darbā vai biznesā var nākties saskarties ar ne visai godīgu rīcību, esi piesardzīgs. Taču patlaban ir burvīgs laiks, lai domātu par ienākumu palielināšanu.

MEŽĀZIS

Derētu kaut ko pamācīties, paplašināt redzesloku, apgūt jaunas praktiskās iemaņas. Nav obligāti jādodas studēt – derēs arī kāda lekcija vai seminārs internetā. Būsi noskaņojies uz optimistiskās nots. Cilvēki labprāt ar tevi komunicēs, pratīsi atrast kopīgu valodu un vajadzības gadījumā rast kompromisu. Kādam simpātijas no pirmā acu skata.

ŪDENSVĪRS

Lūgtum nekaitināt un neprovocēt! Ūdensvīra garastāvoklis šajā periodā mainīgs un mazliet eksplozīvs. It īpaši tad, ja kāds nav godam izpildījis pienākumus, vai „piena upes ķīseļa krastos” sasolījis. Brīvajā laikā dažādi saimnieciski pienākumi mājās, taču nedēļas nogalē tomēr dodies kaut kur izvēdināt galvu un izbaudīt ziemas skaistumu.

ZIVIS

Vislabāk jutīsies ar saviem mīļajiem. Ja vajadzēs, mazliet sarāsi, bet tad atkal samīļosi. Tādas jau tās Zivtiņas ir – labestīgas un gādīgas. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt kādu, ar ko rodas vēlme doties krāsainos mīlestības piedzīvojumos. Darbā var rasties domstarpības vai strīdi, kas ātri uzšvirkst, bet ātri noplok.

 

14.01.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay