AUNS

Īpašu uzmanību pievērs naudas lietām. Ieskaties, vai bankas kontā ieskaitīts viss, kas pienākas. Ja nedēļas nogalē plāno lielāku iepirkšanos, tad jāizveido saraksts. Atlaides vilinās pirkt vairāk, nekā vajag. Darbā iespējas izveidot noderīgus kontaktus, un valstī noteiktie ierobežojumi tam nebūs traucēklis. Radīsies dažādi varianti.

VĒRSIS

Ja rodas jauni izaicinājumi profesionālajā jomā, tad rēķinies, ka būs jāstrādā vaiga sviedros, bet vēlāk tiksi godam atalgots. Par ideju daudzumu un oriģinalitāti grēks sūdzēties. Brīvajā laikā daudz darīšanu ar tuviniekiem. Kādam ļoti būs nepieciešama tava palīdzība vai padoms – kurš gan labāk par Vērsi zinās, kas praktiski darāms.

DVĪŅI

Viņi ir viens vai divi? Tāda sajūta, ka Dvīņi paspēj būt vairākās vietās vienlaikus. Arī šis laiks paies lielā rosībā. Neatkarīgi no ierobežojumiem vai attālinātā darba paveiksi visu, kā nākas. Brīvajā laikā rūpējies par saviem mīļajiem. Ja esi viens, tad tā padomā – kāpēc? Varbūt jāmaina attieksme un šim jautājumam jāpieiet nopietni.

VĒZIS

Labvēlīgs laiks mājas darbiem. Jāuzpoš telpas, jāsakārto āra teritorija, brīvdienās jāpalutina savi mīļie. Varbūt arī jāsagatavo kādi konservu vai ievārījumu krājumi ziemai. Paša gatavots – tomēr ar citu garšu. Ja tev jāstrādā attālināts darbs, tad paspēsi gan tikt galā ar pienākumiem, gan arī savu saimniecību pieskatīt.

LAUVA

Lauva ir līderis, un tā tam būs būt! Lai arī kas notiek apkārt, šis ir brīdis, kad iespējas izcelties, izvirzīties un parādīt savas spējas. Savukārt attiecību tēmā pārdomu brīdis. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājies ar mīļoto cilvēku. Ja esi viens, tad atver sirdi mīlestībai, un varbūt dzīvē notiks kāds burvīgs brīnums.

JAUNAVA

Zināšanu nekad nevar būt par daudz. Jaunavas prāts ir rosīgs un atvērts jaunām vēsmām. Ļoti piemērots laiks, lai internetā atrastu kursus vai seminārus, kas palīdz papildināt profesionālās iemaņas. Viss, ko iemācīsies, noderēs darbā un peļņas palielināšanai. Brīvdienās mājas darbi kopā ar ģimeni.

SVARI

Pievilcība un labas manieres iekaro cilvēku simpātijas. Spēsi pārliecināt citus par savu ideju lietderību. Ar ienākumiem kopumā būsi apmierināts, bet tēriņi arī var izrādīties palieli. Var gribēties no sirds palutināt savus mīļos, bet ne jau vienmēr vērtība ir cenā. Brīvajiem ļaudīm kaislības kā bangojošs okeāns.

SKORPIONS

Mēģini iztikt bez asumiem un kolēģu vai sadarbības partneru kritizēšanas. Tas tikai radīs spriedzi, bet risinājumu nedos. Ar problēmām tiksi galā raitāk, ja pats izdomāsi un pats izdarīsi. Brīvajā laikā daudz darāmā mājās. Kāds attapsies, ka rudens pilnā sparā, bet vēl svarīgi saimniecības darbi nav paveikti.

STRĒLNIEKS

Daudz jaunu ziņu un pretrunīga informācija. Pārbaudi un izvērtē pats, jo nav jau tikai viena patiesība, un nereti katram ir sava taisnība. Pievērs uzmanību finansēm un neuzņemies papildu darbus tikai tāpēc, ka esi labs cilvēks. Svarīga privātā dzīve. Kādam interesanti piedzīvojumi sirdslietās, kādam jāgādā par saticību ģimenē.

MEŽĀZIS

Tā lielā atbildības sajūta dažkārt spiež pie zemes. Un priekšniecība vai darījumu partneri zina, ka uz tevi var paļauties – izdarīs, sakārtos, atrisinās. Neuzņemies pārāk daudz, jo svarīga arī privātā dzīve. Ja esi ar kādu kopā, izdomājiet ko aizraujošu. Savukārt brīvajiem ļaudīm iespējama tikšanās ar jauku cilvēku.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās neaizraujies ar iepirkšanos – it īpaši internetā. Tur “virtuālā nauda” aizplūst ātrāk. Ņemot vērā šībrīža ierobežojumus, arī pa veikaliem nevajadzētu dzīvoties. Ir vērts paceļot pa Latvijas skaistākajām vietām, izvēdināt galvu. Darba nedēļa solās būt dinamiska – daudz darba un arī papildu pienākumi.

ZIVIS

Nedēļas nogalē ļaujies tādam brīvam peldējumam… Izgulies, atpūties, iemalko tēju vai kafiju gultā. Lai ir tāda īstena brīvdienu sajūta. Jā, un iepriecini sevi ar kādu jauku kultūras pasākumu. Ja ne klātienē, tad virtuāli – internetā atrodami daudz labi ieraksti. Darbā jāseko līdzi samaksai, pastāv kļūdu riski.

 

15.10.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay