AUNS

Labs laiks ienākumu palielināšanai un jauniem projektiem. Tuvākajā laikā uzsāktie darbi dos auglīgu rezultātu. Reizumis grabēsi gremdēties apcerēs, taču priekš tā laika maz. Jātur vaļā acis un ausis, lai nepalaistu garām kādu izdevību. Nedēļas nogalē aktīva rosība mājas saimniecībā.

VĒRSIS

Galva pilna ar visdažādākajām idejām. Oriģinālas un iedvesmojošas. Vienalga, vai esi algots darbinieks, vai tev ir savs bizness – ir vērts parēķināt, kā tās realizēt. Svarīga arī privātās dzīves joma. Brīvdienas paies mīļi un sirsnīgi, ja vien pats nesāksi strīdēties par sīkumiem.

DVĪŅI

Mūžīgā kustība ir tava stihija. Daudz sarunu, daudz darbu, daudz domu. Šajā periodā diezgan liela spriedze, jo jāsadala uzmanība starp profesionālajiem un mājas pienākumiem. Īpaši trauksmainas dienas, ja pats strādā attālināti, bet mājās ir skolas bērni. Brīvdienās vēlams izbrauciens vai sportiskas aktivitātes.

VĒZIS

Nedēļas nogalē atpūties un dari to, kas sirdij tīk. Vajag mazliet atslēgties no straujā dienu ritma. Jaunajā nedēļā ar sparu ķersies pie pienākumiem, tad vaļoties vairs nebūs laika. Īstais brīdis, lai atrastu domubiedrus idejām un jaunus sadarbības partnerus. Cilvēki izturēsies pozitīvi un atbalstoši.

LAUVA

Neatkarīgi no darba vai ieņemamā amata parādīsi savus talantus un gūsi atzinību, arī par atalgojumu grēks sūdzēties. Naudas lietās gan jābūt apdomīgam. Līdz ar daudzu veikalu atvēršanu nedēļas nogalē var rasties vēlme tā kārtīgi iepirkties. Pārdomā labi – kas tiešām nepieciešams.

JAUNAVA

Daudz pozitīvisma un labestības, bet uzmanies – tādam lādzīgam un jaukam cilvēkam darbā var uzkraut vairāk pienākumu, nekā salīgts. Ja uzņemies ko papildus, runā par atalgojumu. Sirdslietās svarīgi izrunāties ar mīļoto, bet brīvajiem ļaudīm labs laiks nopietnu attiecību veidošanai.

SVARI

Brīvdienas vēlams pavadīt nesteidzīgā ritmā, darot to, kas tīk un ļauj rast līdzsvaru. Palasi, noskaties labu filmu, pārkrāmē garderobi. Jaunajā nedēļā būs atbildīgi pienākumi. Ja darbā rodas strīdi, neļauj vaļu emocijām, bet rāmi skaidro savu viedokli. Arī tad, ja kaut kas nav pa prātam sirdslietās.

SKORPIONS

Mīļie radiņi būs noilgojušies pēc tavas klātbūtnes un jau padomājuši par brīvdienu plāniem – kurp doties un ko pasākt. Kopā būšana sagādās prieku, dzirkstīs jautrība un mīļa apcelšanās. Darbā svarīgi meklēt jaunus ceļus un sadarbības partnerus, kas idejas vārdā būtu ar mieru nedaudz riskēt.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā jaunas vēsmas, viss kustībā un attīstībā. Iespējami jauni piedāvājumi, taču jābūt nedaudz piesardzīgam. Vienošanās jānoformē juridiski korekti. Nedēļas nogalē labprāt saimniekosi mājās un parūpēsies par savējiem. Izmēģini jaunas kulinārijas receptes, visi slavēs.

MEŽĀZIS

Pavasarīgs noskaņojums un mazliet, kā mēdz teikt, vējš galvā. Uz šī iedvesmas viļņa prātā nāks radošas idejas arī visnotaļ lietišķos un praktiskos jautājumos. Ar finansēm gan jābūt uzmanīgam un jāseko līdzi, lai tiek samaksāts viss, ko esi nopelnījis. Nedēļas nogalē labprāt pievērsīsies sportiskām aktivitātēm.

ŪDENSVĪRS

Kādi darbi un plāni var bremzēties no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Nesatraucies, acīmredzot tā jābūt. Tad ir laiks padomāt par jauniem variantiem un plašākām peļņas iespējām. Nedēļas nogalē daudz darāmā mājas saimniecībā. Jārīko pavasara spodrības dienas, jāberž, jāgrābj, jāsēj.

ZIVIS

Līdz ar pavasara atnākšanu gribas arī kādas pārmaiņas dzīvē. Prāts rosīgs un zinātkārs. Lūkosi tiešsaistes semināru un kursu piedāvājumus un varbūt pat pieteiksies vairākiem vienlaikus. Cilvēki arī taujās padomus, un tev būs iespējas dalīties ar savu pieredzi. Brīvdienās dodies izbraucienā vai pastaigā pa mīļām vietām, kur sen nav būts.

 

16.04.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay