AUNS

Ar pilnu jaudu uz priekšu! Auns ir līderis un tā tam būs būt! Jo lielāka rosība, jo lielāks azarts. Taču skaties, vai tavs darbs, idejas un entuziasms tiek atbilstoši novērtēts. Ja nejūties komfortabli, tad jāmeklē cits darbs vai jāsāk pašam kāds jauns projekts. Brīvdienās visu uzmanību veltīsi saviem mīļajiem.

VĒRSIS

Dienas griežas straujā ritenī. Emocijas virmo, plāni mainās. Varbūt brīvdienas jāpastiepj mazliet garākas – ja iespējams, paņem nelielu atvaļinājumu. Darbi pagaidīs. Patlaban svarīga attiecību tēma. Mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos. Ja rodas problēmas, nestāsti citiem. Lai nesākas tenkas un aprunāšana.

DVĪŅI

Galvenais – nezaudēt optimismu. Dienas ritēs steigā, jo jāpaspēj visur: daudz darba pienākumu, jāpalīdz savējiem, arī draugi gribēs tevi satikt. Izvērtē prioritātes, bet vēlams priekšroku dot lietišķajai jomai. Pamati, ko ieliksi tagad, dos augļus nākotnē. Brīvajā laikā atpūties un palutini sevi, darot to, kas sagādā prieku.

VĒZIS

Brīvdienās pievērsies bērnu vēlmēm, uzmundrini viņus, lai mācības sokas raitāk. Diezgan daudz darīšanu ar citiem radiniekiem – kāds gribēs satikties, kādam nepieciešams padoms. Neaizmirsti arī par savām interesēm. Labs laiks mācībām, kursiem un profesionālo iemaņu uzlabošanai. Paskati kursu piedāvājumu internetā.

LAUVA

Tu esi līderis, un to neviens neapšauba, taču arī esot pirmajās rindās, kaut kas dzīvē jāmācās. Lietišķajā jomā iespējami negaidīti pavērsieni. Prieku tas nesagādās, bet jāreaģē. Tiksi galā veiksmīgi. Brīvdienās atpūties, izgulies un vari arī ieplānot iepirkšanās tūri. Bet tēriņos esi apdomīgs. Nebūtu vēlams uzņemties kredītsaistības.

JAUNAVA

Brīvdienas ir tik lieliskas. Un saimnieciskajai Jaunavai ļoti pa prātam. Ar pilnu atdevi un no sirds rosīsies mājas saimniecībā, uzkopsi, izdaiļosi, darbosies virtuvē. Ja savējie būs apmierināti un jutīsies omulīgi, arī tev būs prieks. Darbā neuzņemies pārāk daudz. Ja vajag, tad izpalīdzi ar mēru. Ja daudz papildus pienākumu, runā par samaksu.

SVARI

Profesionālie pienākumi darbā vai biznesā prasīs spēkus un nervus. Nāksies vienlaikus risināt vairākus jautājumus un pieņemt striktus lēmumus. Kaut arī tev piemīt lieliskas diplomāta spējas, šoreiz tās diez vai līdzēs. Brīvdienās prieku sagādās kultūras pasākums vai draugu ballīte. Iespējams, uzdzirkstīs kādas simpātijas.

SKORPIONS

Tu esi stratēģis un pārsvarā zini, ko dari. Ir vērts izkāpt no komforta zonas un spert platu soli tālāk. Nebīsties iesaistīties ambiciozos plānos, var rasties iespējas noslēgt izdevīgus līgumus, kas varētu dot rezultātus ilgtermiņā. Tajā pašā laikā svarīga arī privātā dzīve. Jāgādā par saskaņu ar mīļoto, brīvdienās kopā sarīkojiet romantisku pasākumu.

STRĒLNIEKS

Brīvdienās ar prieku rūpēsies par ģimeni un labprāt saimniekosi virtuvē. Ar iedvesmu izmēģināsi vēl nezināmas receptes, varbūt gatavosi kādus krājumus ziemai. Darbā var rasties saspringtas situācijas, bet strīdēties nav vērts, pasauli jau nepārtaisīsi. Pats centies pēc iespējas labāk paveikt to, kas jādara. Un pievērs uzmanību naudas lietām.

MEŽĀZIS

Rudenīgs domīgums. Kaut ko gribētos ierastā dienu ritmā mainīt. Kādam var nākties pieņemt nepopulārus lēmumus, taču, kā mēdz teikt: viss, kas notiek, notiek uz labu. Mājas dzīve paliks otrajā plānā, bet nedēļas nogalē gan darbus liec pie malas un velti uzmanību savējiem, varat doties nelielā izbraucienā.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās vajadzētu apdarīt mājas darbus, sazināties vai uzaicināt pusdienās radus un tuvus draugus. Būs tāda mīļi omulīga pasēdēšana. Jaunajā nedēļā daudz atbildīgu pienākumu. Piemērots laiks lietišķo darīšanu kārtošanai – veiksmīgas sarunas bankās un dažādās iestādēs. Darbā raugies, lai samaksa atbilst paveiktajam.

ZIVIS

Būs daudz informācijas, un var rasties kādi pārpratumi. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, pirms pieņemt lēmumus vai izdarīt secinājumus, visu pats pārbaudi. Brīvajā laikā atpūties. Skaļas izklaides pie sirds neies – vislabāk jutīsies kopā ar savējiem. Interesantas, saturīgas sarunas un nākotnes plāni.

 

17.09.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay