AUNS

Dienas nāk ar jauniem darbiem un izaicinājumiem. Koncentrējies uz svarīgāko un neļaujies, lai kāds sabojā omu. Piktuma brīžos skaiti līdz desmit, jo ātrumā izteikti vārdi var daudz ko sabojāt. Īpaši svarīga finanšu tēma – var rasties iespējas pēkšņi un labi nopelnīt. Patīkami brīži privātajā dzīvē.

VĒRSIS

Lielu uzmanību prasīs mājas darbi un sadzīves pienākumi. Vari veikt kādus pārkārtojumus un izdaiļot interjeru – būs prieks pašam un mājiniekiem. Radinieki priecāsies arī par tavu padomu un atbalstu, un kopā pavadītais laiks sniegs siltas un pozitīvas emocijas. Darbā gan ies diezgan nemierīgi.

DVĪŅI

Brīvdienas vajadzētu veltīt sev un saviem mīļajiem. Iekrājušies saimniecības darbi, arī rudens veltes derētu salikt ziemas krājumos. Laiks paskries nemanot, un skat’ klāt jau atkal jaunā darba nedēļa. Ja būsi labi atpūties, tad par enerģijas un iedvesmas trūkumu nebūs jāsūdzas. Paļaujies uz saviem spēkiem.

VĒZIS

Ļoti svarīgas attiecības ģimenē. Daudz sarunu, ideju, kopīgu darīšanu. Sajutīsi, ka savējie ir atbalsts un cits ar citu sapratīsieties no pusvārda. Darbā vai biznesā var gadīties neprognozējamas situācijas un cilvēki, kas nav līdz galam atklāti un godīgi. Ir vērts meklēt jaunus sadarbības partnerus.

LAUVA

Vajadzētu papildināt esošās prasmes vai apgūt kaut ko jaunu, jo var gadīties, ka profesionālajā jomā ar šībrīža zināšanām ir par maz. Tas palīdzēs pavairot ienākumus un šobrīd ir labas peļņas iespējas. Darbā vai biznesā gaida interesanti izaicinājumi. Visās lietās labs palīgs būs intuīcija.

JAUNAVA

Būsi noskaņots doties pretī jauniem sasniegumiem. Enerģija mutuļos, bet raugies, lai tavs veikums tiek novērtēts arī materiālā izteiksmē. Īpaša uzmanība pievēršama līgumiem un juridiskām niansēm. Darbs paņems daudz spēka, bet nedrīkst atstāt novārtā privāto dzīvi. Daudz kaislību, daudz mīlestības.

SVARI

Diezgan sarežģīts laiks. Ja darbā vai biznesā viss nenotiks pēc tava prāta, tas radīs spriedzi un “uzdos pa nerviem”. Jācenšas distancēties no stresa situācijām un kārtīgi paveikt darāmo. Brīvajā laikā svarīga mājas dzīve. Tuvinieki izturēsies ar izpratni un atbalstīs, tikai jāsargās no sīkiem strīdiņiem.

SKORPIONS

Prāts izslāpis pēc jaunām zināšanām. Kursi, semināri, pieredzes apmaiņa – viss noderēs ceļā uz jaunām virsotnēm. Darbā situācijas sarežģītas, var nākties nopietni aizstāvēt savu viedokli un pozīcijas. Bet līdztekus nopietniem darba pienākumiem pavisam citas noskaņas būs privātajā dzīvē. Mīlestība iedvesmos.

STRĒLNIEKS

Lietišķu darījumu un peļņas laiks. Jauni kontakti, jaunas iespējas. Galvenais rīkoties apdomīgi, bet pārliecinoši. Veiksme ir ar tevi. Tikai nekārto darījumus ar draugiem un ieklausies intuīcijā. Privātajā dzīvē var nākties risināt sarežģītus jautājumus. Svarīgākais – saglabāt vēsu prātu.

MEŽĀZIS

Laiks novērtēt padarīto. Kā mēdz teikt: “Cāļus skaita rudenī…” Secināsi, ka esi daudz paveicis, un tavs darbs nesīs augļus. Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un taujās padomu. Viss būtu jauki, ja vien tevī ieklausītos arī tuvinieki un mīļotais cilvēks. Mājās iespējami strīdi, bet – viss jārisina mierīgā ceļā.

ŪDENSVĪRS

Garlaicīgi nebūs ne brīdi. Nedēļas nogalē mājinieki sarūpēs kādu pārsteigumu: izbraucienu, sēņošanas pasākumu vai draugu ballīti. Ja dzīvo viens, tad labprāt parosīsies saimniecībā un vienlaikus arī atpūtīsies. Vajag kādu brīdi miera, lai sakārtotu domas, jo darbā un biznesā iespējamas nestandarta situācijas.

ZIVIS

Paredzamas sabiedriskās aktivitātes. Draugi, paziņas, kolēģi aicinās piedalīties pasākumos, kas sagādās patiesu prieku. Pastāv iespējas iepazīties ar cilvēkiem, kas nākotnē var aizlikt vārdu par tevi profesionālajā jomā vai biznesā. Esi apdomīgs naudas lietās un uzmanies no nepamatotiem tēriņiem.

18.09.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay