AUNS

Saviesīgām aktivitātēm vajadzētu sist augstu vilni… Taču tas nav iespējams, tāpēc bruņojies ar pacietību. Ziemassvētku vakaru pavadi tuvinieku lokā, bet ar draugiem saslēdzies tiešsaistes platformā. Vecgada vakarā šampanieša glāzes jautrā kompānijā nesanāks saskandināt, taču ir piemērots brīdis vienatnei un jaunu mērķu nospraušanai.

VĒRSIS

Pirmssvētku laiks samērā trauksmains, daudz darbu, daudz pārrunu. Varbūt tās nemaz nebūs auglīgas, un tas darīs piktu. Svētku laikā par darbiem nedomā, bet izbaudi nesteidzīgās dienas. Pēc gadumijas arī daudz nemiera un stresa, bet var nākt interesanti izaicinājumi karjeras jomā un iespējas parādīt savas spējas.

DVĪŅI

Svētki pienāks nemanot. Vēl jāpaspēj daudz paveikt darbā vai biznesā. Labs laiks dažādu lietišķu jautājumu sakārtošanai. Tev kā sabiedrības cilvēkam diez ko netīk ierobežojumi svētku laikā, bet nav variantu. Omu var uzlabot, internetā priecājoties par iepriekšējo gadu skaistajiem salūtiem Rīgā, Sidnejā, Ņujorkā, Parīzē.

VĒZIS

Ar prieku sagaidīsi svētku laiku. Kaut arī tas tiešām būs kluss, tu izliksies, ka viss ir kā senāk. Rotāsi telpas, saimniekosi un klāsi baltu galdautu uz saimes galda. Vienīgi… pie tā šogad nebūs kupla pulka. Saslēdzies ar savējiem tiešsaistē. Pēc gadumijas darbā vai biznesā iespējami jauni izaicinājumi.

LAUVA

Kaut arī šoreiz svētki šaurā lokā, tu vienalga būsi parūpējies, lai viss ir godam. Kupla egle un bagātīgs mielasts. Sirdī mazliet sentimentālas noskaņas, bet tām ilgi ļauties nebūs vaļas. Tūdaļ pēc gadumijas ar pilnu atdevi vajadzētu pievērsties lietišķajām darīšanām. Var uzrasties jauni uzticami partneri, kas piedāvā interesantus projektus.

JAUNAVA

Darbs, darbs, darbs. Daudz pienākumu, jauni kontakti, arīdzan karjeras iespējas. Izmanto situācijas savā labā – ja esi nonācis īstajā laikā, īstajā vietā un saticies ar īstajiem cilvēkiem. Pēc trakā skrējiena svētku laikā, iespējams, jutīsies mazliet noguris. Apstājies un velti laiku sev un tuviniekiem. Pēc tam atkal būs jāstrādā ar pilnu atdevi.

SVARI

Tuvojoties gadumijai, atklātībā var nākt kāda informācija par pārmaiņām darbā. Ja dzirdētais tev nav pa prātam, nemeties cīņā ar vējdzirnavām un necenties par varītēm ietekmēt situāciju. Gan ar laiku viss nostāsies savās vietās. Privātajā dzīvē mīļas emocijas, sirsnība un labestība – dvēseles stīgas skanēs tā, kā Ziemassvētku laikā mēdz būt.

SKORPIONS

Mīlestības un pozitīvu emociju laiks. Būsi iedvesmots, un tas dos spēku darboties un daudz paveikt jebkurā dzīves jomā. Sekmīgi izdosies apdarīt gada nogales darbus un turklāt vēl arī labi parādīt savu profesionālo varēšanu. Pēc gadumijas komunikācijā ar darījumu partneriem neļauj vaļu sakāpinātām emocijām.

STRĒLNIEKS

Esi modrs attiecībā uz peļņas iespējām, pēkšņi var rasties laba izdevība un izveidoties ilgtermiņa sadarbība. Svarīgu vietu ieņems mājas dzīve un attiecības ģimenē. Kopīga gatavošanās svētkiem sniegs prieku, kaut arī šoreiz tos svinēsi šaurākā lokā. Sirsnības un mīlestības laiks. Pēc svētkiem derētu papildināt zināšanas, noderēs jauniem mērķiem.

MEŽĀZIS

Vajag kaldināt jaunus plānus, tikai nospraud ilgtermiņa stratēģiju un orientējies uz nākotni, nevis ātru, vienas dienas peļņu. Svētkus nosvini mierīgi, savējo lokā. Ģimene vēlas, lai tu būtu kopā ar viņiem, pilns dzīvesprieka, nevis darba rūpju pārņemts. Attiecībās ar savu otro pusīti jāgādā par saskaņu un jāizvairās no sīkiem strīdiņiem.

ŪDENSVĪRS

Lieliskas idejas un oriģinālas domas attiecībā uz darbu vai biznesu. Ar netradicionālu pieeju gūsi panākumus, lai arī ko citi par tavām iecerēm sacītu. Ka jau katru gadu – būsi noskaņots svētkus nosvinēt godam. Tuvo cilvēku un domubiedru lokā. Diemžēl ir tā, kā ir… Bet talkā var ņemt modernās tehnoloģijas un saslēgties tiešsaistē.

ZIVIS

Beidzot ir kāds brīdis atelpai, beidzot vienā laidā nezvana telefons un nenāk e-pasti… Svētku laiks mierīgi apcerīgs, un var rasties gan jaunas atklāsmes, gan idejas. Pēc gadumijas aktīva lietišķā komunikācija un jauni, noderīgi kontakti. Liela nozīme rekomendācijām un paziņu iesaistei. Iespējams, jāpapildina profesionālās iemaņas.

21.12.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay