AUNS

Jāuzmanās no enerģijas tērēšanas tukšgaitā. Ja kaut kas nevirzās uz priekšu tā, kā tu vēlētos, atliec uz vēlāku laiku. Turklāt sargies pārāk dinamiski izpaust emocijas, tas var izsaukt neadekvātu atbildes reakciju. Brīvdienās labi jāatpūšas – vislabāk kopā ar ģimeni un mīļoto.

VĒRSIS

Jācenšas saglabāt līdzsvaru jebkurā situācijā. Nesatraucies par sīkumiem un neņem visu tuvu pie sirds. Domas šaudīsies prātā kā bultas, būs idejas, būs plāni, bet ne visu uzreiz izdosies realizēt. Brīvdienas pavadi ar ģimeni vai domubiedriem. Brīvajiem cilvēkiem piekrišana un iepazīšanās.

DVĪŅI

Darbā aktīva rosība un iespējas izveidot noderīgus kontaktus. Līdzdalība pavisam jaunos projektos var izrādīties visnotaļ izdevīga. Tikai jāraugās, lai viss tiek noformēts juridiski korekti. Diezgan daudz laika paņems saimniecības darbi mājās, taču darīsi tos ar prieku.

VĒZIS

Darbā vai biznesā tālejoši plāni, kas prasīs enerģiju. Ideju un pārliecības par saviem spēkiem netrūks, un tas ļaus daudz paveikt. Draugi un kolēģi brīnīsies un uzsitīs uz pleca. Paralēli tam netrūks arī saimniecisko darbu mājās. Brīvdienās ielūdz ciemiņus un parādi savu kulināra talantu.

LAUVA

Kā jau daždien rudeņos – laiks ķerties pie mācībām. Neatkarīgi no tā, cik tev gadu un kādi diplomi. Noderēs. Esi gatavs izaicinājumiem, jo var nākt finansiāli izdevīgs sadarbības piedāvājums. Tikai lēmumu pieņem, visu rūpīgi izvērtējot. Privātajā dzīvē jāsakārto attiecību jautājumi.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies kopā ar savējiem ģimeniskā atmosfērā. Tomēr attiecībās jāgādā par saticību. Nestrīdies par niekiem, nekritizē un necenties par varītēm pierādīt savu taisnību, reizēm labāk piekāpties. Arī darbā gaidāma spriedze, iespējami strīdi un intrigošana. Neiesaisties.

SVARI

Sarežģīts pārdomu laiks, kā bieži mēdz būt ap dzimšanas dienas laiku. Diezgan emocionāli uztversi apkārtējās norises, bet ietekmi uz tavu ikdienu var atstāt citu cilvēku noskaņojums. Nedēļas nogalē izklaidējies, dodies uz klubu, satiecies ar draugiem. Iespējama aizraujoša iepazīšanās ar turpinājumu.

SKORPIONS

Ja darba pienākumi vai biznesa projekti nedēļas gaitā paņēmuši daudz spēka, brīvdienās vispirms padomā par sevi, kārtīgi atpūties un izgulies. Pēc tam vari apmeklēt draugu ballīti vai kultūras pasākumu. Svarīga arī sirdslietu tēma, vajadzētu ar mīļoto izrunāties par to, kas sakrājies uz sirds.

STRĒLNIEKS

Aktuāls kļūs karjeras jautājums. Rūpīgi izvērtē piedāvājumu plusus un mīnusus. Ja kārtojamas lietišķās darīšanas, sagatavojies rūpīgi, lai pēc iespējas mazāk pārsteigumu. Ienākumi atkarīgi no paveiktā apjoma. Ja situācija neapmierina, lūkojies pēc pelnošākiem projektiem.

MEŽĀZIS

Naudas lietas var bremzēties, taču tas, ko paveiksi, dos stabilitāti nākotnē. Brīvos līdzekļus vari ieguldīt mājas saimniecībā vai nekustamajā īpašumā. Sirdslietās kaislības un vēlme baudīt dzīvi ar pilnu krūti. Ja tev ir otrā pusīte, nedēļas nogalē ieplānojiet kopā romantisku izbraucienu.

ŪDENSVĪRS

Garastāvoklis būs mainīgs un dažu brīdi gribēsies noslēpties no apkārtējās kņadas. Darba dienas paņems daudz enerģijas, un tu jūtīgi dzīvosi līdzi gan veiksmēm, gan neveiksmēm. Tāpēc nedēļas nogalē atrodi laiku atpūtai, lai vienatnē izlemtu svarīgus jautājumus. Privātajā dzīvē saviļņojoši brīži.

ZIVIS

Svarīgas sirdslietas. Sirsnība un atklātība dos emocionālo līdzsvaru un saskaņu pāriem, bet brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos. Ja nepieciešams padoms vai palīdzība, nekautrējies to lūgt draugiem, tāpat arī viņiem neliedz atbalstu. Īpaša uzmanība jāpievērš finansēm.

3.10.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay