AUNS

Patlaban visa uzmanība veltāma darba lietām. Tavas līdera dotības izpaudīsies visā krāšņumā un ir iespējas sasniegt jaunas virsotnes. Sekmīgs laiks tēmām, kas saistās ar ārzemēm. Kādam tie var būt lietišķie projekti, kādam sirdslietas. Svešzemju prinčiem un princesēm gan netici, tīmeklī daudz krāpnieku.

VĒRSIS

Dienas trauksies kā ar vēja spārniem, un dažu brīdi būs grūti iekļauties ritmā. Ja kādi plāni izjuks, tas darīs nemierīgu, jo esi cilvēks, kam patīk noteikta lietu kārtība. Neuzņemies papildu pienākumus, bet brīvdienas pavadi mierīgi atpūšoties: palasi labu grāmatu, noskaties kādu filmu, teātri, koncertu.

DVĪŅI

Ja kārtojami lietišķie jautājumi, tad pastiprinātu uzmanību pievērs juridiskām niansēm. Var nākties sastapties ar situācijām, kurās amatpersonas runā pilnīgi citā, savā valodā. Brīvajā laikā jāgādā par saticību ar saviem mīļajiem, izdomā aizraujošas izklaides, iepriecini un palutini viņus.

VĒZIS

Profesionālajā jomā ir iespējas veiksmīgi prezentēt idejas un atrast domubiedrus, kas var kļūt par sadarbības partneriem nākotnē. Nedēļas nogalēs vislabākā atpūta ģimenes lokā, sirsnīgas sarunas un atbalsts. Brīvajām sirdīm iespējas likt pamatus nopietnām attiecībām. Velti uzmanību privātajai dzīvei.

LAUVA

Spoži parādīsi savas spējas un autoritāti, par ko būs gandarījums arī materiālā izteiksmē. Tērējies gan apdomīgi, jo nauda var ātri izkust. Tāpat arī esi uzmanīgs un vērtējošs, ja kāds vēlas tevi pārvilināt uz citu uzņēmumu vai projektu. Brīvajā laikā svarīgas sirdslietas, var nākties risināt sarežģītas situācijas.

JAUNAVA

Iespējams, ka nonāksi pie secinājuma: darāmā kļuvis vairāk, bet samaksa palikusi tā pati. Vai garo stundu strādāšana attaisnojas? Visdrīzāk nē, un kaut kas ir jāmaina. Brīvdienās sirdslietu piedzīvojumi vai kaislību pilna iepazīšanās. Ģimenes cilvēkiem vēlams kopā ar savējiem doties izklaidēs.

SVARI

Darbā vai biznesā jaunas, interesantas idejas. Ja esi nolēmis kaut ko mainīt un spert soli uz priekšu, pievērs uzmanību juridiskām niansēm. Var gadīties, ka mutiskas norunas un solījumi aizlido kā lapas pa vējam. Pēc spraigām darba nedēļām mieru un pozitīvas emocijas gūsi mīlestībā.

SKORPIONS

Lietišķajā jomā jābūt precīzam, jāvērtē, jārēķina. Var arī rasties jautājums: vai darbojos kopā ar īstajiem cilvēkiem? Vai mana komanda ir spēcīga un uzticama? Iespējams, kaut kas ir jāmaina. Brīvajā laikā vari ieplānot saimniecības darbus, bet neatstāj arī novārtā sirdslietas, kāds romantisks pasākums dos iedvesmu.

STRĒLNIEKS

Parasti tu uzmundrini citus, taču reizumis to optimisma lādiņu vajag papildināt, uzticot savas domas un rūpes draugiem vai kolēģiem. Drīz vien pārliecināsies, ka līdzās jauki un atsaucīgi cilvēki. Mājas vidē var izcelties strīdiņi, centies tos atrisināt mierīgi, bet brīvdienās vislabāk doties izklaidēs vai pasportot.

MEŽĀZIS

Nemierīgs laiks. Darbā vai biznesā daudz emociju – visas veiksmes vai neveiksmes uztversi tīri personīgi. Iespējams, jāpieņem kādi izšķiroši lēmumi. Tev ir pieredze un tiksi ar visu galā. Pēc ražīgām darba dienām jauka atpūta un sirsnīgas sarunas ģimenes lokā.

ŪDENSVĪRS

Ja darbu pāri pārēm, tad nekautrējies runāt par atalgojumu. Ja šķiet, ka novērtējums nav atbilstošs, tad ir vērts ieskatīties darba sludinājumos. Ja tev ir savs bizness, tad pavērtē partnerus. Iespējams, jāpārskata kādi nosacījumi. Arī sirdslietās šis un tas pārdomājams – ko darīt, lai mīļāk un labāk.

ZIVIS

Darbā iespējamas pārmaiņas: jauni pienākumi, jauni sadarbības partneri, jaunas iespējas. Ja arī šķiet, ka drošāk neko nemainīt, tomēr ir vērts padomāt par izaicinājumiem. Šaubu gadījumā pajautā viedokli draugiem. Brīvdienās dodies sabiedrībā, apmeklē pasākumus vai sarīko mājas ballīti.

​​​​​​​

2.12.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay