AUNS

Lietišķajā jomā situācijas var mainīties vēja ātrumā, un uz stabilitāti pagaidām cerēt velti. Taču tas nemaz nav slikti – liec lietā radošu domu un meklē savam biznesam netradicionālus risinājumus. Brīvdienās izbaudi aizejošo vasariņu, satiecies ar draugiem un apmeklē kultūras pasākumus – gūsi pozitīvas emocijas.

VĒRSIS

Filozofiska un mierpilna pieeja palīdzēs atrisināt visdažādākos jautājumus. Darbā būs radošais pacēlums un daudz ideju. Lūkojies, kā no tām gūt labumu, un svarīgās lietās paļaujies uz saviem spēkiem. Nedēļas nogalē piemērots laiks sabiedriskām aktivitātēm un nelielas bohēmas baudīšanai mīļu draugu lokā.

DVĪŅI

Labāk veiksies, realizējot īstermiņa projektus. Iesākts, padarīts, pielikts punkts un viss – ejam tālāk. Jābūt uzmanīgam, slēdzot līgumus, jo pēkšņi var rasties neskaidrības un pārpratumi, un pret naudas lietām attiecies īpaši rūpīgi. Privātajā dzīvē harmoniju gūsi tad, ja pratīsi būt diplomātisks un jūtīgās tēmas izrunāt.

VĒZIS

Nedēļas nogalē klāj svētku galdu un uzņem ciemiņus, kas mīļi un tuvi. Vari sākt remontu un interjera iekārtošanu. Gandrīz viss, kas saistās ar mājām, šajā periodā būs ar pozitīvo plusa zīmi. Arī intuīcija darbosies labi un spēcīgi, klausi sirdsbalsij. Lietišķajā jomā piedāvājums iesaistīties interesantos projektos.

LAUVA

Pret darbu nevajadzētu izturēties vieglprātīgi vai pavirši, iespējami konflikti un domstarpības ar partneriem vai klientiem. Nespēkojies ar priekšniecību un kolēģiem, bet rāmi un mierīgi dari savu darāmo. Tad tiksi pamanīts un novērtēts, un var pavērties jaunas iespējas. Privātajā dzīvē mīļums un sirsnība.

JAUNAVA

Svarīga attiecību tēma. Jaunas iepazīšanās, tikšanās un šķiršanās… Garlaicīgi nebūs. Brīžiem gan dvēsele šķitīs smaga, un gribēsies, lai viss rit pa drošām, ierastām sliedēm. Stiprinies un bruņojies ar pacietību, šis ir emocionāli sarežģīts laiks. Lietišķajā jomā gaidāmi panākumi un iespējas piedalīties jaunu ieceru realizēšanā.

SVARI

Tas ir tavs arkls un tava vaga, kas pašam vien rūpīgi jāiziet. Bez sistemātiska darba augļu nebūs. Veidojot jaunus lietišķos kontaktus, esi piesardzīgs – jāizvērtē visi „par” un „pret”. Piemērots laiks jaunām mācībām. Redzesloka paplašināšana dos labumu – gan garīgā, gan, iespējams, materiālā ziņā.

SKORPIONS

Darbā vai biznesā jābruņojas ar pacietību – gaidāms smags gājums bez saldiem augļiem. Tomēr ar cita darba meklēšanu nevajadzētu steigties, jo maizītei ir garoza visur, un labāk – ja tā zināma. Attiecību tēmai būs svarīga nozīme, kaislības virmos, un dzīve mutuļos. Dažus mīlas saites sasies ar cilvēku no tālākām zemēm.

STRĒLNIEKS

Veiksme gaida tad, ja būsi elastīgs, spēsi saprasties ar apkārtējiem un arī diplomātiski pielāgoties apstākļiem. Šobrīd naudas plūsmai klāt ir enerģijas lādiņš, vien jāprot saskatīt, paņemt un paturēt. Daudz darāmā arī mājās – jāparemontē, jāpārkārto, jāgatavo krājumi ziemai. Privātajā dzīvē gādā par saskaņu un atklātību.

MEŽĀZIS

Tu esi uzkrājis dzīves pieredzi, kas palīdzēs tikt galā ar jebkuru situāciju. Būsi labs padomdevējs arī citiem, un cilvēki būs pateicīgi. Brīvajā laikā vēlme rosīties savā saimniecībā, taču pie mājokļa maiņas vai remontdarbiem ķerties nevajadzētu, šis process var ievilkties līdz bezgalībai. Domstarpības ģimenē risini mierīgu prātu.

ŪDENSVĪRS

Mīli sevi un atrodi laiku atpūtai. Kāds brīdis vienatnes palīdzēs sakārtot domas un atgūt spēkus. Veselīgs dzīvesveids un tautas metodes organisma stiprināšanai nāks par labu. Darbā vai biznesā peļņu pavairosi ar novatoriskām idejām. Ir laiks jaunu sadarbības partneru meklēšanai. Īstajā brīdi satiksi īstos cilvēkus.

ZIVIS

„Uz fikso” var izdoties realizēt kādu vērienīgu ieceri, tomēr labāk šobrīd neriskē. Situācija biznesā un darbā mainīga un nestabila, tāpēc nopietnos darījumos vajadzētu ieņemt nogaidošu pozīciju. Nedēļas nogalē būsi gaidīts draugu saietā vai radu pasākumā – jautrība dzirkstīs un dzīve mutuļos. Pārdomas var sagādāt sirdslietas.

22.08.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay