AUNS

Lai tevi nokaitinātu, vajag pavisam nedaudz, un, iespējams, tas brīdis ir klāt. Gan darbā, gan privātajā dzīvē iespējamas situācijas, kas galīgi nav pa prātam, un arī atsevišķu līdzcilvēku rīcība var krietni vien tracināt. Nedari neko emociju iespaidā, citādi būs strīdi un pārsteidzība atspēlēsies.

VĒRSIS

Gribēsi vairāk, nekā dzīve spēs piedāvāt… Bet sapņot un ilgoties nevienam nav liegts, it īpaši zeltainos rudens vakaros. Ja vien tas nekļūst par traucēkli virzībai uz mērķi. Darbā vai biznesā iespējami jauni izaicinājumi, turklāt ir labs laiks mācībām, kas vēlāk noderēs profesionālajā jomā. Jādodas uz priekšu!

DVĪŅI

Profesionālajā jomā nebīsties nākt klajā ar oriģinālām idejām, tādējādi gūsi ievērību, un var rasties iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Tikai neiesaisties intrigošanā un neklausies klačās. Ģimenes problēmas risini lēnīgi, taktiski un caur izpratni, citādi tik svarīgā attiecību joma nonāks strupceļā.

VĒZIS

Laiks mazliet “ieziemoties”, jo patlaban darbā vai biznesā sastinguma laiks, un nav vērts cīnīties ar vējdzirnavām. Pamazām raksti projektus, meklē jaunus sadarbības partnerus un gatavojies jaunam startam vēlākā rudenī. Brīvdienās labprāt rosīsies savā saimniecībā, darbi ies no rokas.

LAUVA

Dienas paies vienā trakā skriešanā, bet tu, pateicoties savai nerimstošajai enerģijai, lieliski tiksi galā. Iespējams, kāds būs pamanījis tavas spējas un izteiks jaunu darba vai sadarbības piedāvājumu. Privātajā dzīvē romantika un siltas, sirsnīgas emocijas. Ļaujies tām!

JAUNAVA

Darbā vai biznesā stāvoklis diezgan mainīgs. Pie nopietniem projektiem pagaidām nevajadzētu ķerties. Ievāc augļus no tā, kas jau paveikts iepriekš. Sirdslietu jomā kaislības virmos dinamiski, varbūt pat pārāk, bet tev pašam brīžiem šķitīs, ka dodies ne tajā virzienā. Dvēseliski sarežģīts stāvoklis.

SVARI

Šarms un seksapīls ļaus spīdēt un iekarot pielūdzēju sirdis. Dzīve var uzdāvāt interesantu satikšanos, kam sekos turpinājums. Tomēr visiem balts galdauts pa ceļu nebūs klāts. Lietišķajā jomā jāizvairās no nevienlīdzīgiem cīniņiem – vienalga, vai tā ir augstākstāvošā priekšniecība, vai kādu iestāžu pārstāvji.

SKORPIONS

Radošas izklaides nedēļas nogalē sniegs jauku atpūtu – mazliet laba vīna, sarunas par mākslu, un pozitīvisms garantēts! Protams, atceries par drošību un ievēro to, kas šobrīd jāievēro. Privātajā jomā mīļums un sirsnība, bet – ja kaut kas nav pa prātam, pavērtē, kā esi rīkojies pats. Darba nedēļa – strauja un dinamiska.

STRĒLNIEKS

Daba tevi apveltījusi ar burvīgām komunikācijas spējām. Veikli vadīsi darījumu sarunas un izveidosi noderīgus kontaktus. Kaut arī kosmosā ir ne viena vien saspringta planētu kombinācija, šis ir tavs veiksmes laiks. Privātajā dzīvē meklē kompromisu un izvairies no attiecību skaidrošanas paaugstinātos toņos.

MEŽĀZIS

Jāķeras pie saimniecības darbiem mājās – pirms aukstās sezonas vēl šis tas remontējams un pārkārtojams. Būs daudz ideju un augsts enerģijas potenciāls. Sajūta tāda, ka vari vai kalnus gāzt. Attiecību jomā gan jābūt rāmam. Ja gribēsi diktēt noteikumus, izcelsies nevajadzīgi strīdi.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās var nākties nodarboties ar saimniecības lietām, kas nemaz nebija plānotas. Tagad ir pēkšņo notikumu laiks, un nekad nevar zināt, kādiem jautājumiem jāpievēršas. Darbā vai biznesā labāk ķerties pie nelieliem, īstermiņa projektiem, kas ātri realizējami. Visus lēmumus rūpīgi apdomā.

ZIVIS

Nav labs periods lietišķu jautājumu kārtošanai, tāpēc darīšanas iestādēs atliec uz citu brīdi. Pārāk nepaļaujies arī uz draugu atbalstu, arī jauniegūtus paziņas novērtē ar kritisku skatu. Brīvdienās šībrīža iespēju robežās piedalies kādās izklaidēs, kas palīdz “izvēdināt galvu”.

24.10.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay