AUNS

Prāts nemierīgs un emocijas mutuļos. Nevajadzētu iesaistīties strīdos, pieņemt nepārdomātus lēmumus un rīkoties mirkļa iespaidā. Tas var izrādīties diezgan grūti, jo tev, kā Uguns stihijas pārstāvim, piemīt dinamika. Audzini raksturu! Darbā parādīsi sevi no labākās puses, gūsi atzinību un varbūt saņemsi kādu labu karjeras piedāvājumu.

VĒRSIS

Nedēļas nogalē vajadzētu parosīties mājas saimniecībā. Turklāt, ķeroties pie viena darba, var atklāties, ka jādara vēl daudzi citi. Prieku sagādās arī brīvdabas kultūras vai izklaides pasākuma apmeklējumi. Laiks baudīt vasaru un ļauties romantikai. Jaunajā darba nedēļā jāpievēršas finansēm un kontaktu veidošanai.

DVĪŅI

Lietišķajā jomā iztiec bez emocijām un strādā rūpīgi. Ir riski pieļaut kļūdas, kas vēlāk pašam jālabo. Un varbūt pat jāatvainojas kolēģiem vai darījumu partneriem. Labāk darbu paveikt lēnāk, toties kārtīgi. Nedēļas nogalē labs laiks nelielam ceļojumam. Ja brauksi kopā ar mīļoto, tas attiecībām piedos jaunu elpu.

VĒZIS

Meklē sabiedrotos jaunu ideju realizācijai, tomēr nepaļaujies pārāk uz citu solījumiem. Simtprocentīgi drošs vari būt tikai par paša paveikto. Kontakti veidosies viegli, bet tie var būt arī virspusēji. Brīvdienas velti mājas saimniecībai. Sabiedriskās aktivitātes un izklaides pasākumi labumu nedos, tikai velti iztērēsi laiku.

LAUVA

Iespējams, vajadzēs kārtot darīšanas iestādēs vai risināt juridiskus jautājumus. Sagatavojies labi un pievērs uzmanību dokumentu niansēm. Pret attiecību tēmu izturies nopietni un atbildīgi. Pāriem vajadzētu ikdienību atsvaidzināt ar aizraujošu pasākumu. Un jāuzmanās no strīdiem. Svarīga sapratne un līdzīgs skatījums uz dzīves vērtībām.

JAUNAVA

Mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos. Ļoti labs brīdis attiecību veidošanai un stiprināšanai, tāpēc brīvo laiku pavadi kopā ar mīļoto. Ja šobrīd esi viens, iespējama iepazīšanās ar tālejošu turpinājumu. Nedēļas nogalē daudz laika paņems mājas pienākumi. Palūkojies apkārt un ar skubu ķeries pie ģenerāltīrīšanas, kārtošanas vai dārza darbiem.

SVARI

Labprāt apmeklēsi kultūras pasākumus un satiksies ar draugiem. Vēlams brīvā dabā un pagaidām vēl distancēti. No šīs komunikācijas gūsi daudz pozitīvu emociju. Brīvajiem ļaudīm sabiedrisko aktivitāšu laikā iespējama iepazīšanās, kas sirdī uzšķiļ uguntiņu. Darbā var rasties stresa situācijas, būs jāpieņem sarežģīti lēmumi.

SKORPIONS

Pirmajā vietā privātā dzīve, saistībā ar sirdslietām raisīsies dažādas pārdomas. Brīvdienas pavadi ar savējiem un pārsteidz mīļoto cilvēku ar romantisku pasākumu vai sirsnīgu dāvaniņu. Un – izrunājies, ja kaut kas sakrājies uz sirds. Darba nedēļā svarīgas būs finanšu lietas. Padomā, kā pavairot ienākumus.

STRĒLNIEKS

Mainīgs garastāvoklis un prāts tāds nemierīgs. Vai viss paveikts pareizi? Vai darbā un mājās viss kārtībā? Brīvajā laikā dari to, kas palīdz atslābt, un nemēģini atrisināt visas problēmas un situācijas vienlaikus. Gan darbā, gan mājās problēmas atrisināsies. Brīvdienās īstais laiks dārza svētkiem vai piknikam nelielā kompānijā.

MEŽĀZIS

Enerģija mutuļos, tu skaidri saskatīsi mērķi un neatlaidīgi virzīsies uz to. Tajā pašā laikā vēlams padomāt par mācībām un redzesloka paplašināšanu. Sekmīgs laiks lietišķām darīšanām, bet jābūt ļoti uzmanīgam ar dokumentiem un līgumiem. Nedēļas nogalē ar tuviem cilvēkiem dodies pie dabas. Paliekot mājās, var izcelties strīdi.

ŪDENSVĪRS

Vislabāk jutīsies ģimenes lokā, un pēc darba steigsies mājās, lai aprūpētu saimniecību un samīļotu savējos. Nedēļas nogalē kopā apmeklējiet kādu pasākumu vai dodieties piknikā. Brīvajiem ļaudīm jātiek skaidrībā par savām vēlmēm. Var rasties situācijas, kad prāts saka vienu, bet sirds ko citu. Darbā vai biznesā nepaļaujies uz citiem.

ZIVIS

Svarīga finanšu tēma – diezgan daudz var nākties izdot par sadzīviskām vajadzībām. Rūpīgi jāplāno izdevumi un jāuzmanās no nepārdomātiem tēriņiem. Nedēļas nogalē doties ogot vai sēņot – svaigs gaiss, atpūta un dabas veltes… Darbā būs liela atbildība, taču labi paveikti pienākumi dos gandarījumu un pavērs plašākas iespējas.

24.07.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay