HOROSKOPI (24.IV-30.IV)

612

AUNS

Jāgādā par saticību mājās. Būsi aizņemts ar darba jautājumiem vai jaunu ideju meklējumiem, tāpēc ikdienas saimnieciskajiem pienākumiem atliks mazāk laika. Tuviniekiem tas var nebūt pa prātam. Esi apdomīgs naudas lietās, diezgan daudz var nākties izdot par ikdienas vajadzībām.

VĒRSIS

Būsi labs padomdevējs saviem mīļajiem – radīsies idejas, kā atrisināt to vai citu situāciju. Attiecībās ar bērniem gan pārāk neuztiep savu viedokli. Nav labs laiks, lai kārtotu darīšanas iestādēs vai risinātu sarunas ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem.

DVĪŅI

Daudz pienākumu mājās un ģimenē. Ja vēl neesi paspējis veikt pavasara ģenerāltīrīšanu, tad ir pēdējais laiks to izdarīt. Sakārto drēbju skapjus, nomazgā logus un uzpos āra teritoriju. Pie remontdarbiem gan pagaidām nevajadzētu ķerties, jo tie var ieilgt. Labs laiks mācībām.

VĒZIS

Pirmajā vietā darba tēma, jo var pavērties jaunas iespējas, rasties interesanti varianti. Taču privāto dzīvi pavisam novārtā neatstāj. Vajadzētu veltīt laiku bērnu vajadzībām un mīļotajam cilvēkam. Mājas darbi gan var pagaidīt, šobrīd svarīgāk spodrināt un stiprināt attiecības ar savējiem.

LAUVA

Sakārto ar saimnieciskām lietām saistītus dokumentus – apsaimniekošanas līgumus, komunālo maksājumu rēķinus u.tml., pievēršot uzmanību detaļām. Nevajadzētu plānot lielus pirkumus mājām. Ja kaut kas jāiegādājas, rūpīgi izpēti cenas un piedāvājumu, lai nesanāk pārmaksāt.

JAUNAVA

Atbildīgi pienākumi mājās. Iespējams, jāpalīdz radiniekiem sakārtot kādas lietišķas lietas vai pašam jārisina ar īpašumu saistīti jautājumi. Vari veikt nelielu kosmētisko remontu, bet pie nopietniem pārbūves darbiem gan neķeries. Piemērots laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai.

SVARI

Vislabāk jutīsies ģimenes lokā, kopā ar savējiem. Radīsies oriģinālas idejas par mājokļa labiekārtošanu un interjera izdaiļošanu. Ja kaut kas neiet no rokas, neņem pie sirds un nepārdzīvo par niekiem. Profesionālajā jomā iespējamas pārmaiņas, kas īsti nebūs pa prātam.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā ļoti nemierīgi. Daudz emociju un vēlme kaut ko mainīt. Patlaban jānogaida, nepieņem sasteigtus lēmumus. Brīvajā laikā organismam par labu nāks kāds sportiski kustīgs pasākums vai garāka pastaiga dabā. Iespējams, jāpalīdz ar padomu kādam no ģimenes.

STRĒLNIEKS

Daudz dažādu pienākumu, tāpēc jutīsies kā vāveres ritenī. Neatkarīgi no tā vai šobrīd dodies uz darbu, vai strādā attālināti. Var rasties saistoši peļņas varianti. Ļoti piemērots laiks, lai apgūtu kādas jaunas prasmes vai papildinātu zināšanas. Šobrīd piedāvājumā ir daudz interesantu tiešsaistes kursu.

MEŽĀZIS

Līdz ar pavasara vēsmām vēlēsies savam mājoklim dot „jaunu elpu”. Veic pārkārtojumus un uzlabojumus. Ja nepieciešams, vari risināt arī mājokļa maiņas jautājumus. Rosīšanās savā saimniecībā atbrīvos domas un uzlādēs ar pozitīvismu, kas noderēs jaunajā, spraigajā darba nedēļā.

ŪDENSVĪRS

Nedēļas nogalē sarīko pavasara ģenerāltīrīšanu un izmet vecās mantas, lai dotu vietu jaunām enerģijām. Apsver privātā biznesa iespējas, ja tev tāda vēl nav. Šajā sakarā noderīgas idejas par peļņu var piespēlēt radinieki. Iepērkoties izvērtē saimniecisko pirkumu lietderību. Naudas lietās jābūt apdomīgam.

ZIVIS

Iespējams, kādam no radiem vai draugiem būs nepieciešams tavs padoms vai palīdzība. Parūpējies par to, bet tikai tā, lai atliek laika arī savām darīšanām un mierīgai atpūtai. Rūpju brīžus var sagādāt darba tēma. Ja kaut kas nav pa prātam, savaldi emocijas un mazliet nogaidi.

25.04.2020./ Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay