AUNS

Varbūt kādā brīdī jutīsies morāli noguris no straujā dzīves skrējiena un gribēsi, lai visi liek svētu mieru. Atrodi laiku atpūtai, pārdomā svarīgās lietas vienatnē, un tad pievērsies karjerai. Īpaša uzmanība jāvelta naudas lietām – jāskatās, kur un kā nopelnīt vairāk, un jāsargās no neapdomīgiem tēriņiem.

VĒRSIS

Beidzot dzīvē jūtama kāda kustība. Būsi iniciators pārmaiņām mājās, darbā, biznesā. Vari iesaistīties ambiciozos projektos, atrast darījumu kompanjonus un domubiedrus. Aktīvi jāmeklē jaunas peļņas iespējas. Nedēļas nogalē prieku sagādās saziņa ar draugiem vai tiešsaistes ballīte.

DVĪŅI

Pienākumu un iespēju daudz, bet jālūkojas, kur lielāka atdeve. Neizšķied enerģiju tukšgaitā. Ja sapratīsi, kurš mērķis ir īstais, tad ātri vien to sasniegsi. Nedēļas nogalē darba un sabiedriskos pienākumus liec pie malas un pavadi laiku kopā ar mīļoto. Būsiet viens otram atbalsts un iedvesmotājs dažādās lietās.

VĒZIS

Lietišķajos jautājumos saspringtās situācijās centies saglabāt vēsu prātu – ja kaut ko darīsi ātrumā vai dusmās, radīsies problēmas. Tajā pašā laikā ir labas iespējas pavairot ienākumus. Turi acis un ausis vaļā, lai nepaslīd garām izdevīgi varianti. Brīvos līdzekļus ieguldi saimnieciskos pirkumos.

LAUVA

Pirmajā vietā privātā dzīve. Iespējams, sajutīsi gaisā virmojam pavasarīgi romantiskas noskaņas. Ap sirdi kļūs gaišāk. Labs laiks attiecību veidošanai un stiprināšanai. Jaunajā darba nedēļā sekmes lietišķajos jautājumos. Caur pazīšanos var nākt arī izdevīgums lietišķās lietās.

JAUNAVA

Profesionālajā jomā daudzi un dažādi pienākumi. Esi parādījis sevi kā krietnu darba darītāju, un tagad uz pleciem liela atbildība. Neļaujies, ka apbižo, un runā par algas pielikumu. Brīvajā laikā derētu apgūt kaut ko jaunu un paplašināt redzesloku. Atbalstu sniegs mājinieki.

SVARI

Darbā vai biznesā pārmaiņu laiks. Vai augļi būs saldi vai sūri, atkarīgs no tā, kādus pamatus esi ielicis pagātnē. Ja kaut kas ne tā, tad ir pienācis laiks mainīt nodarbošanās virzienus. Būtiskas norises arī privātajā dzīvē. Izvērtē, kas tev dzīvē ir svarīgs, un nekautrējies izrādīt simpātijas.

SKORPIONS

Piemērots laiks finanšu darījumiem. Peļņa atkarīga no zināšanām un iepriekšējās darba pieredzes. Kādam var būt izdevīga sadarbība ar ārzemēm. Tomēr partneru izvēlē esi uzmanīgs un netici visam uz vārda. Vienošanās noformējamas juridiski korekti. Privātajā dzīvē romantiskas noskaņas.

STRĒLNIEKS

Daudz darbu, daudz pienākumu. Dažu brīdi liksies, ka dienas par īsām. Tikko bija rīts, bet jau vakars klāt. Dienu steigā atceries, ka sevi jāmīl. Nedēļas nogalē izgulies, atpūties, parosies mājas saimniecībā, un, vislabākais, atslēdz telefonu. Saspringtās situācijās apvaldi emocijas.

MEŽĀZIS

Jāgādā par saticību un saskaņu ar otro pusīti. Ja kaut kas sakrājies uz sirds, atrodi laiku, lai atklāti izrunātos. Profesionālajā jomā paļaujies pats uz saviem spēkiem un zināšanām, nevajadzētu likt lielas cerības uz partneru solījumiem vai veiksmi. Brīvdienās iepriecini ar kādām mazām dāvaniņām savus mīļos.

ŪDENSVĪRS

Tagad ir īstais brīdis ne tikai meklēt, bet arī atrast domubiedrus jauniem projektiem. Var nākt interesants karjeras piedāvājums, bet rūpīgi izvērtē, ko iegūsi, ko zaudēsi. Seko līdz, lai tavs veikums tiek atbilstoši novērtēts un esi gatavs pierādīt savu ieguldījumu. Brīvdienās dažādi neplānoti mājas darbi.

ZIVIS

Brīžiem strādāsi pat galvu nepaceļot, bet mierini sevi ar domu, ka rezultāti būs. Var pavērties citas iespējas, rasties jauni, izdevīgi kontakti. Ja “pasaule” būtu atvērta, tad šis būtu brīnišķīgs laiks saviesīgiem pasākumiem. Vēlmi pēc komunikācijas nāksies realizēt sociālajos tīklos vai tiešsaistes tusiņos.

 

26.02.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay