AUNS

Tu esi viens īstens nemiera gars, kam vienmēr vajag cīnīties par taisnību, aizstāvēt citus un arīdzan savu viedokli. Tas ir lieliski, bet ir brīži, kad nevajag iesaistīties, bet vairāk domāt par savām interesēm. Patlaban ir lielisks periods karjerai un biznesam. Pievērsies profesionālajai jomai!

VĒRSIS

Prognozējamu un stabilu lietu kārtību mīlošajam Vērsim šis laiks nav viegls, jo nav skaidrības par rītdienu, par iespējamiem ierobežojumiem, par to, kā tuvākajā laikā dzīve ritēs. Labākais risinājums – pēc iespējas vairāk darīt to, kas nomierina un vairo optimismu. Ja būs sirdsmiers, tiksi ar visu galā.

DVĪŅI

Naudas lietas pirmajā vietā. Ne tāpēc, ka esi “rausējs”. Vienkārši šobrīd daudz vajadzību, un arī tuvākajā nākotnē iespējami neplānoti izdevumi. Labāk pietaupi, bet izdevumus plāno atbilstoši ienākumiem. Derētu palūkoties pēc ienesīgāka amata. Brīvdienās jauka kopā būšana ar tuviem cilvēkiem.

VĒZIS

Ikdienā liela nozīme garastāvoklim un emocijām. Neļauj, lai nīgri ļautiņi sabojā omu. Esi tolerants pret citu cilvēku viedokli un nenostājies pozā aiz spītības. Ja būsi atvērts sadarbībai, tad tevi gaida veiksme profesionālajā jomā un arī attiecīgi ienākumi. Brīvdienas pavadi kopā ar mīļiem cilvēkiem.

LAUVA

Tev par visu būs savs viedoklis, un vairumā gadījumu – adekvāts, loģisks, pamatots. Tas ir cienījami. Ja turēsies pie augstas ētikas principiem, tad kolēģi un priekšniecība tevi un tavu veikumu ļoti novērtēs. Darbu steigā atceries arī par privāto dzīvi. Droši vien ir cilvēki, kas ilgojas pēc tavas uzmanības.

JAUNAVA

Darbs, darbs un vēlreiz darbs – tas ir tavas dzīves vadmotīvs, bet kādreiz pienākumu nasta jānoliek malā un jābauda dzīve. Šajā periodā ļoti aktuāla arī attiecību tēma. Izdomā kopā kaut ko aizraujošu un iedvesmojošu kopā ar mīļoto, lai jūtas atkal plaukst krāšņi. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

SVARI

Aktuāla finanšu tēma. Var rasties papildu iespējas nopelnīt, tāpēc jābūt modram un nedrīkst palaist garām izdevību. Ikdienas saimnieciskām vajadzībām tērējies ar mēru, neaizdod un neaizņemies. Privātajā dzīvē iespējamas pārdomas saistībā ar sirdslietām. Jātiek skaidrībā ar savām emocijām.

SKORPIONS

Smaids, šarms, noslēpumains acu skats… Tie ir tavi trumpji komunikācijā ar līdzcilvēkiem. Šajā periodā var izveidoties gan romantiskas attiecības, gan ilglaicīgi lietišķie kontakti. Tiesa, darbā vai biznesā par uzvaru nāksies pacīnīties vairāk. Meklē jaunus sadarbības partnerus un peļņas iespējas.

STRĒLNIEKS

Paredzami atbildīgi pienākumi un darbs pie jauniem projektiem. Ja arī kādā brīdī visa kā šķiet par daudz, nedrīkst atslābt. Vienīgi jāizvērtē atdeve no projektiem. Ja trāpīsi pareizajā laikā un vietā, tad izdosies pavairot ienākumus. Taču dienu steigā atrodi laiku arī privātajai dzīvei, jāļauj vaļa romantiskām noskaņām.

MEŽĀZIS

Tev ir dzīves pieredze un zināšanas, tomēr nevajadzētu savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo. Var jau gadīties, ka arī tu kaut ko nepārzini. Uzklausi, ko saka kolēģi vai darījumu partneri. Brīvdienās mierīgi atpūties – palēnām, pamazām. Ja mājās izceļas strīdi, saglabā mieru un centies visu vērst par labu.

ŪDENSVĪRS

Labas oratora dotības un prasme pamatot savu viedokli. Viegli veidosies kontakti gan lietišķajā, gan privātajā jomā. Palīdzi citiem, un, ja nepieciešams, nekautrējies lūgt palīdzību draugiem. Brīvdienas pavadi kopā ar mīļoto cilvēku, bet, ja rodas nesaskaņas, neapspried privāto dzīvi ar citiem.

ZIVIS

Profesionālajā jomā parādīsi sevi no vislabākās puses – ne tikai labi padarīsi darbu, bet arī izveidosi jaunus, noderīgus kontaktus. Tikai nekautrējies apspriest naudas lietas un runāt par adekvātu atalgojumu. Darāmā daudz, bet nevajag atstāt novārtā attiecības ar mīļoto. Brīvdienās sarīko romantisku pasākumu divatā.

27.11.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay