AUNS

Esi gatavs jauniem izaicinājumiem. Laiks piemērots darba maiņai un profesionālajai izaugsmei. Tu taču zini, ka vari! Diezgan daudz laika paņems arī mājas pienākumi. Labprāt saimniekosi, un vajadzētu arī sākt jau sarūpēt ziemas krājumus. Attiecībās miers un harmonija, ja vien nespītēsies un tīšuprāt nestrīdēsies.

VĒRSIS

Labprāt pavadīsi laiku kopā ar otru pusīti. Brīvdienās kopā dodieties izbraucienā, iesaistieties sportiskās aktivitātēs, tas piešķils jaunas dzirkstis un uzlādēs ar pozitīvismu. Darbā daudzas tikšanās un jauni kontakti. Pastāv iespējas noslēgt izdevīgas vienošanās. Galvenais – uzklausīt citus un pārāk nestrīdēties.

DVĪŅI

Peļņa lielā mērā atkarīga no tavām zināšanām un profesionālajām iemaņām. Tāpēc atceries, ka nekad nav par vēlu apgūt kaut ko jaunu. Ķeries pie jauniem projektiem un nāc klajā ar idejām. Brīvajā laikā vislabāk jutīsies kopā ar mīļoto cilvēku mājīgā, ģimeniskā atmosfērā.

VĒZIS

Strādā pie jauniem projektiem un iesaisties pasākumos, ir iespējas nopelnīt. Vari atgriezties pie senām, nepabeigtām darījumu sarunām – it īpaši tām, kas apstājās pavasarī līdz ar ierobežojumiem. Brīvdienās kopā ar savējiem izbrauc pie dabas, tas palīdzēs koncentrēties jauniem sasniegumiem.

LAUVA

Izstarosi šarmu un pievilcību, kas piesaistīs un raisīs simpātijas. Zvaigznes dāvā iespēju satikt un iepazīt cilvēku, kas vēlāk ieņems nozīmīgu vietu tavā sirdī. Savukārt ģimenes cilvēkiem attiecībās jauns “uzrāviens”. Velti vairāk laika sev un privātajai dzīvei, jo darbā īpaši panākumi nav gaidāmi.

JAUNAVA

Diezgan traks dienu skrējiens: darbs-māja, māja-darbs. Ļoti vajadzīgs savējo atbalsts. Ilgosies pēc stabilitātes un stiprā pleca sajūtas. Atceries, ka attiecībās ir jābūt enerģiju mijiedarbībai, tāpēc dalies ar mīļoto visā, kas šobrīd svarīgi. Draudzīgas un sirsnīgas sarunas nomierinās un satuvinās.

SVARI

Prāts ar emocijām nebūs līdzsvarā un darījumos neveiksies tā, kā gribētos. Labāk domā par jaunām zinībām un ļaujies romantiskām noskaņām. Ģimenes cilvēkiem daudz uzmanības prasīs mājas rūpes, taču ar bērniem var veidoties laba sapratne. Aktīva gatavošanās jaunajam mācību gadam.

SKORPIONS

Enerģijas netrūks, prāts darbosies moži un radoši, arī naudas lietās dažiem iespējama veiksme, vienīgi garastāvoklis gan var būt spēji mainīgs. Jābūt uzmanīgam un apdomīgam, kārtojot kredītu vai līzinga darījumu, neuzņemies lielas saistības. Brīvdienās prieks no jautrām izklaidēm kopā ar draugiem.

STRĒLNIEKS

Privātajā jomā nepieņem sasteigtus un nepārdomātus lēmumus! Ieklausies, ko saka priekšā intuīcija, sirdsbalss un arī prāts. Visā vajadzīgs līdzsvars. Un atceries seno teicienu, ka viena pagale nedeg. Darba frontē jāstrādā ar pilnu atdevi, tad maciņš un bankas konts pildīsies.

MEŽĀZIS

Dzīvē jutīsies stabili, un garastāvoklis būs labs, ja vien neļausies, ka kāds aizkaitina. Ir jāuzmanās no strīdiem un savu pasaules uzskatu pārliekas uzspiešanas. Brīvdienās vari domāt par mācībām vai plānot kādu nelielu ceļojumu. Pēkšņi un pārsteidzoši pavērsieni iespējami mīlas frontē.

ŪDENSVĪRS

Savu tiesu laika paņems darbs un ģimene, taču neatstāj novārtā pats sevi – patlaban ir sekmīgs laiks jaunu zinību un iemaņu apguvei. Ienākumi no paša paveiktā, tāpēc strādā čakli un apzinīgi. Varbūt ir vērts palūkoties pēc jauna darba vai prasīt priekšniecībai algas pielikumu.

ZIVIS

Tu esi labs un saprotošs cilvēks. Ja kāds nāk sūdzēt bēdas un prasa padomu – neliedz to. Tikai uzmanies, lai kāds pārāk nesāk izmantot tavu labo sirdi. Attiecību jomā daudz pozitīvu emociju. Ja kaut kas nav pa prātam vai sirdī iezogas šaubas, izrunājies ar mīļoto. Tas visu saliks pa plauktiņiem.

28.08.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay