AUNS

Darbi mazliet bremzējas… Un Auniņš kļūst pikts… ai, cik pikts. Kavēšanās iespējama jaunu nosacījumu dēļ, kas jāievēro. Neko tur nevar darīt, ir jāspēlē pēc noteikumiem. Un reizēm tāds rāmāks ritms ir svētīgs, lai kaut ko pārdomātu, izvērtētu. Var pavērties jaunas iespējas profesionālajā jomā, rasties labas idejas, interesanti projekti.

VĒRSIS

Situācijas mainīgas, un prāts nemierīgs, jo Vērsis pieradis iet pa ierasto taku un strādāt metodiski, pēc plāna. Bet! Kā jau zinām – viss, kas notiek, notiek uz labu, un varbūt mainīgās situācijas dotas, lai domātu par pārmaiņām. Ja šībrīža situācija darbā nav pa prātam, meklē jaunas iespējas. Brīvajā laikā daudz pienākumu ģimenē, jāpalīdz radiņiem.

DVĪŅI

Dvīņiem allaž gribas rosīties, satikties ar cilvēkiem, organizēt pasākumus, izdejoties klubiņā. Gan atkal to reiz varēs, bet pagaidām izmanto tehnoloģiju iespējas, galu galā arī saziņai vai ballītei tiešsaistē nav ne vainas. Darbā daudz pienākumu, kam pievērsīsies bez entuziasma, toties sirdslietās – dzirkstošas emocijas.

VĒZIS

Ja arī jāstrādā attālināti un mazākas iespējas “sabiedriskoties”, Vēzi tas īpaši neuztrauc. Viņa mīļais un drošais cietoksnis ir mājas. Patiesībā šis ir labs laiks, lai kaut ko sakārtotu saimniecībā, vairāk pievērstos savējiem. Un domātu par perspektīvu – kāds pētīs darba sludinājumu portālus, kāds rakstīs biznesa plānu.

LAUVA

Tev patīk tieša runa, kompetence un profesionalitāte. Kaut kas no šī visa var pietrūkt darbā vai komunikācijā ar darījumu partneriem. Tas ļoti tracinās. Ja kaut kas nav pa prātam – pasaki un aizstāvi savu pozīciju. Lielisks laiks, lai apgūtu ko jaunu un meklētu informāciju, kas paplašina redzesloku.

JAUNAVA

Svarīga finanšu tēma. Ja esi daudz strādājis, bet tas netiek attiecīgi novērtēts naudas izteiksmē, tad jālūkojas pēc citas darbavietas. Varbūt ir vērts padomāt par savu biznesu, jo teicienā, ka krīze ir lielu iespēju laiks, slēpjas dziļa patiesība. Svarīga arī mājas dzīve un sirdslietas – neļauj, lai piezogas rutīna.

SVARI

Skaties uzmanīgi savā bankas kontā un makā, jo naudas lietās iespējamas jukas. Varbūt par darbu nav samaksāts tik, cik salīgts. Varbūt rodas vēlme tērēties par skaistiem niekiem. It īpaši uzmanīgam jābūt, iepērkoties internetā, jo “virtuālā” nauda aizplūst ātrāk. Labs laiks jaunu kontaktu veidošanai un privātās dzīves sakārtošanai.

SKORPIONS

Gribas kaut ko… lielu, skaistu un nezināmu… Bet vai ir vērts ko mainīt dzīvē? Censties? Pūlēties? Rudenīgi sērīgā stīga ik pa brīdim par sevi atgādina. Kaut arī esi racionāls un mērķtiecīgs cilvēks, pārdomu brīži var rasties ikvienam. Nost ar pesimismu! Patiesībā patlaban klāt iespēju brīdis, kad vari gan nopelnīt, gan kaut ko mainīt ikdienas ritmā.

STRĒLNIEKS

Smaidīsi, jauki tērzēsi, rādīsi savas personības pozitīvo šķautni, taču dziļi sirdī emocionāli nemierīgs laiks. Sajūta tāda, ka gaisā virmo spriedze. Darbā var būt mainīgas situācijas. Galvenais, necenties izskaidroties – labāk nogaidīt. Jāmeklē jaunas iespējas, kā nopelnīt. Vislabākā atpūta mājās savējo lokā.

MEŽĀZIS

Svarīga mājas dzīve, ģimene, bērni. Brīvdienās arī rūpēsies par saimniecību. Liela uzmanība jāpievērš attiecību tēmai. Situācijas var mainīties un sagādāt ne vienu vien pārsteigumu. Pats svarīgākais – nepieņemt sasteigtus lēmumus. Visam savs laiks. Darbā vai biznesā iespējami jauni peļņas varianti.

ŪDENSVĪRS

Mājās neliela spriedzīte, un var izcelties sīki strīdiņi. It īpaši tad, ja vairāki no ģimenes strādā attālināti. Brīvajā laikā dodies pastaigās, lai izvēdinātu galvu. Un nebūtu par skādi kopā ar savējiem aizbraukt pie dabas, izstaigāties, pasportot. Darbā vai biznesā jauni plāni. Ja arī kāds izturas skeptiski, idejas tomēr var izrādīties dzīvotspējīgas un pelnošas.

ZIVIS

Brīvdienās gribētos kaut kur iziet, satikties ar draugiem, bet – ir tā, kā ir. Vai tāpēc skumt? Bohēmas atmosfēru ar intelektuālām sarunām tagad var uzburt arī attālināti, tiešsaistes platformās. Var ne tikai no sirds parunāt, bet arī uzdziedāt. Darbā pozitīvas vēsmas. Ja darba nav vai esošais neapmierina, tad ir visas iespējas atrast ko tīkamu.

 

29.10.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay