AUNS

Vari paplašināt esošo spēles laukumu vai arī ķerties pie pavisam jauniem projektiem. Bet, ja tev vēl nav sava biznesa, tad ir īstais laiks padomāt par tā izveidi. Daudz kas ies no rokas viegli, tikai jāuzmanās partneru izvēlē, jo ne vienmēr tas, kurš skaisti runā, ir arī darba darītājs.

VĒRSIS

Emocijas un jūtu dzīve būs ļoti svarīga. Liktenis var uzdāvāt aizraujošu iepazīšanos ar tālejošu turpinājumu – flirts, randiņi un romantiskas tikšanās. Gūsi no tā piepildījumu un garīgo pacēlumu. Taču uzmanies no straujas un nepārdomātas rīcības. Darbā jauni kontakti un interesanti projekti.

DVĪŅI

Visvairāk ilgosies pēc stabilitātes un ģimeniska miera. Gādā par saskaņu, saticību un siltu pavardu – tev tas tik labi izdodas. Ja esi sirdī brīvs, tad lūkojies pēc nopietna partnera, kuram arī ir svarīgs stabils pamats, nevis īslaicīgi piedzīvojumi. Sekmīgi nokārtosi lietišķus jautājumus iestādēs.

VĒZIS

Nesteidzīgi darbojies ierastā un pazīstamā jomā. Šis periods milzu izrāvieniem nav īsti piemērots. Tas gan nenozīmē, ka no kaut kā jāatsakās, vienkārši – esi piesardzīgs. Meklē labus kompanjonus un apsver sadarbības variantus ar ārzemēm. Tas nekas, ka daudzviet robežas slēgtas, internets arī paver plašas iespējas.

LAUVA

Šis ir iespēju laiks! Var izdoties projekti, par kuriem citi sākotnēji brīnīsies. Meklē jaunas nozares un izaicinājumus. Piesakies kursos, stājies augstskolā, pilnveidojies pašmācībā! Jaunas zināšanas un informācija pavērs citus ceļus un plašākus apvāršņus. Privātajā dzīvē iespējami nelieli pārdzīvojumi.

JAUNAVA

Svarīga loma sirdslietām. Iespējams, līdzšinējā attieksmē kaut kas jāpārvērtē un jāizdara secinājumi. Ja par to domāsi, tad atbildes atnāks. Tas arī būs solis pretī īstai, patiesai mīlestībai un laimei. Lietišķajā jomā radošais pacēlums – ir vērts realizēt pat visdrosmīgākās ieceres.

SVARI

Nepārstrādājies līdz spēku izsīkumam un sargies no stresa. Pārslodze un garīgā spriedze var radīt problēmas. Atceries, ka sevi jāmīl! Privātajā dzīvē būsi nobriedis un noskaņots nopietnām, stabilām attiecībām un ģimeniskas gaisotnes radīšanai. Brīvajiem cilvēkiem iespējama interesanta iepazīšanās.

SKORPIONS

Pievērsies finanšu tēmai un meklē jaunus peļņas variantus, var rasties iespējas pavairot ienākumus. Tuvākajā laikā, iespējams, vajadzēs ieguldīt naudu ar mājām un īpašumu saistītās lietās. Darbā strādāsi ar iedvesmu un gūsi panākumus. Arī sirdslietās sirsnības un romantikas laiks.

STRĒLNIEKS

Vērienīgi plāni un enerģija. Pienācis laiks pārmaiņām! Paplašini darbošanos, sāc jaunus projektus un apgūsti vēl nezināmus darba laukus. Neviena jūra nebūs par dziļu, neviens kalns par augstu. Tikai neko nesasteidz. Mājās un attiecībās nemierīgi – iespējams, runājat katrs savā valodā.

MEŽĀZIS

Jaunas pazīšanās izvērtē un katru labu cilvēku tūdaļ neuzskati par draugu. Nevajadzētu paļauties uz citu cilvēku solījumiem, bet svarīgās lietas pieskatīt pašam. Darbā neiesaisties konfliktos un nemēģini visiem un vienmēr pierādīt savu taisnību. Atrodi laiku atpūtai, pārslodze var atsaukties uz pašsajūtu.

ŪDENSVĪRS

Jābūt prātīgam un apdomīgam. Neuzsāc projektus, kas nav izplānoti līdz vissmalkākajām detaļām, un darījumu partnerus izvēlies rūpīgi. Galvenais – neatdod savas labās idejas par baltu velti. Privātajā dzīvē daudz emociju, sirds siltums un savstarpējā sapratne. Jaukas brīvdienas kopā ar savējiem.

ZIVIS

Būsi noskaņots rūpīgam darbam, un tieši tā arī jārīkojas – soli pa solim… Strauja attīstība un necerēti liela peļņa diez vai atnāks, kaut gan – brīnumi notiek. Biznesa darījumos labi palīdzēs intuīcija. Uzticies tai! Privātajā dzīvē nekrāj sevī īgnumu, vislabākais – no sirds izrunāties un sarīkot kopīgu pasākumu.

5.09.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay