AUNS

Vajadzētu padomāt par mācībām, profesionālo iemaņu uzlabošanu un arī papētīt darba sludinājumus. Vai arī plānot savu biznesu. Aunam tik daudz enerģijas, ka vari vai kalnus gāzt, taču, lai arī kā gribētos visu ātri, tūlīt un jau vakar – neko nesasteidz. Nedēļas nogalē sazinies ar draugiem, aizbrauciet piknikā pie dabas vai pasportot.

VĒRSIS

Darbs aiz darba rindā stājas, un pamatīgumu cienošam Vērsim neliels stresiņš. Vienīgais mierinājums, ka bankas kontā gaidāms glīts papildinājums. Nedēļas nogalē neliedz sev dzīves baudas: palutini ar gardu maltīti, varbūt dodies atpūtā uz kādu viesu namu. Jauka sazināšanās ar mīļiem draugiem.

DVĪŅI

Lai arī kā gribētos ļauties tādam brīvam lidojumam, šoreiz nedrīkst rīkoties uz emociju pamata. Viss rūpīgi jāaprēķina un jāizplāno. Kādam var veidoties izdevīga sadarbība ar ārzemēm, vai rasties interesantas mācību iespējas. Darbojies bez pārsteidzības. Brīvajā laikā derētu kaut kur aizbraukt, izrauties no ierastās vides.

VĒZIS

Vēzis piktosies. Jo kārtības nav. It īpaši kaitinās situācijas, ja kolēģi vai biznesa partneri kaut ko nebūs paveikuši, kā nākas. Atceries, ka ar piktošanos jau neko nepanāksi, vislabākais risinājums – panākt kompromisu un kļūmes izlabot. Nedēļas nogalē sirsnīgas rūpes par ģimeni. Brīvajiem ļaudīm labs laiks stabilu attiecību veidošanai.

LAUVA

Lauva būs nolēmis iekarot profesionālās virsotnes! Nepaguris strādāsi, lai pierādītu, uz ko esi spējīgs. Darba dunā ar kolēģiem var rasties spriedzes situācijas. Taču atceries, ka kopā darbi ātrāk virzās uz priekšu. Svarīga arī privātā dzīve: gan strīdi, gan kaislības. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās jāizvērtē ar kritisku skatu.

JAUNAVA

Darbā vai biznesā iespējama kavēšanās no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Nesatraucies, gan viss atrisināsies un darbi tiks paveikti. Patiesībā daudz svarīgāka privātā dzīve. Nedēļas nogalē ar mīļoto dodies romantiskos piedzīvojumos, noīrē viesu namiņu vai glaunus apartamentus ar brokastīm gultā. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt to īsto un vienīgo.

SVARI

Nedēļas nogale ļoti piemērota saimniekošanai mājās. Būsi ieplānojis dažādas pārmaiņas, sākot no interjera pārkārtojumiem un beidzot ar izmaiņām ierastajā dienu ritmā. Pajautā gan: ko par to domā mājinieki? Darba nedēļā jābūt precīzam – it īpaši ar aprēķiniem, plānošanu un juridiskiem jautājumiem.

SKORPIONS

Brīvdienas nesteidzīgas: sirdī romantiskas noskaņas, neliela bohēma, sarunas ar tuviem draugiem par globālām tēmām. Tas ļaus relaksēties un atpūsties, lai jauno nedēļu sāktu ar labu enerģijas lādiņu. Ja darbā pietrūkst kādu iemaņu, tad meklē informāciju tīmeklī vai piesakies tiešsaistes kursos. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogalē atpūta godam nopelnīta, jo aizvadītais darba cēliens dinamisks un nākamais arī mierīgāks nebūs. Vajag izvēdināt galvu, darīt to, kas sagādā prieku, vai vispār nedarīt neko – vienkārši atpūsties un izgulēties. Jaunnedēļ profesionālajā jomā mainīgas situācijas, un atkal tās visas jārisina tev. Vismaz prasi papildu atlīdzību.

MEŽĀZIS

Gads iesācies uz jaunu cerību viļņa. Brīvdienās gan atpūties un par darbu vai biznesu nedomā. Prieku sagādās izbrauciens, pikniks vai sportiskas aktivitātes brīvā dabā. Jaunajā nedēļā sparīgi ķersies pie pienākumiem, taču, ja pārāk centīsies izrīkot, tad gan rēķinies ar strīdiem. Un turies tālāk no intrigām.

ŪDENSVĪRS

Nedēļas nogalē jāatpūšas, jāpadomā par svarīgo, jāuzkrāj spēki. Sabiedriskas un saviesīgas aktivitātes prieku nesniegs un nav pat vēlamas no šībrīža piesardzības viedokļa. Labāk – “pa mierīgo”. Nākamā darba nedēļa sekmīga kontaktu veidošanai. Jaunas idejas var parādīties saistībā ar peļņas palielināšanu.

ZIVIS

Jaunus plānus vai projektus pagaidām nesāc. Var gadīties, ka kāds no kolēģiem vai darījumu partneriem nepilda apsolīto vai darbu paveicis nevīžīgi. Esi prasīgs, jo kārtībai būs būt. Brīvdienās vari doties piknikā dabā, garākā pastaigā vai sarīkot jestru ballīti tiešsaistē. Lai dzirkstī enerģija turpmākiem darbiem.

 

7.01.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay