HOROSKOPI (7.–13.08.)

399

AUNS

Darba pilnas rokas! Profesionālie pienākumi paņems daudz enerģijas, taču ir labas iespējas pavairot ienākumus. Nekautrējies runāt par algas pielikumu vai meklē jaunas darba iespējas. Taču izvērtē, ko ir un ko nav vērts darīt, kas nesīs labumu un kas ne. Attiecību jomā pozitīvas emocijas un sirsnīgi mirkļi.

VĒRSIS

Nedēļas nogalē svarīga būs mājas dzīve un rūpes par savējiem. Plāno saimniecības darbus, lai visu var paspēt un brīvajā laikā noteikti atpūties. Darba nedēļa nāks ar jauniem pavērsieniem, prātā rosīsies oriģinālas idejas un iekšējās sajūtas provocēs uz pārmaiņām un neparastiem varoņdarbiem. Nopelnīsi ar idejām.

DVĪŅI

Raudzīsies uz dzīvi ar pozitīvismu, un tas palīdzēs atrisināt visdažādākās situācijas. Pienācis laiks papildināt zināšanas vai apgūt kaut ko pavisam jaunu. Panākumi profesionālajā jomā atkarīgi tikai no tevis paša. Brīvdienas pavadi mierīgi – kaut arī esi aktīvs cilvēks, šoreiz vēlama nesteidzīga atpūta.

VĒZIS

Sekmīgs periods jaunu partneru atrašanai un līgumu noslēgšanai. Padomā, kā vari nopelnīt vairāk. Varbūt ir iemaņas, ko likt lietā paralēli jau esošajam darbam. Būsi noskaņots uz pozitīva viļņa un aizrausi līdzcilvēkus – viņi būs gatavi tev sekot. Brīvdienās sakārto mājas saimniecību un parūpējies par saviem mīļajiem.

LAUVA

Koncentrē spēkus darbam – sasniegsi labus rezultātus. Ja esošā situācija neapmierina, meklē jaunu vietu vai pievērsies privātajam biznesam. Tā kā darba dienas rit nemierīgi, saimnieciskie pienākumi pa aizvadīto nedēļu, iespējams, palikuši otrajā plānā. Brīvdienās paveic to, kas iekrājies, taču atrodi laiku arī atpūtai vienatnē.

JAUNAVA

Sarežģītās situācijās paļaujies uz draugu atbalstu. Darbā iespējama spriedze, tāpēc ļoti jādomā, ko un kādā formā tu saki. Asa valoda strīdus var tikai padziļināt, savukārt diplomātiska pieeja attiecības uzlabot. Nedēļas nogalē brīvajiem ļaudīm iespējama tikšanās ar tālejošu turpinājumu, bet pāriem attiecībās jaunas krāsas.

SVARI

Brīvdienās vislabāk jutīsies ģimenes lokā, kopā ar savējiem un mīļoto cilvēku. Labprāt rosīsies mājas saimniecībā – vari izdaiļot un pārkārtot interjeru, kā arī uzņemt ciemos tuvus draugus. Profesionālajā jomā iespējamas neskaidras situācijas, būs jāpieņem sarežģīti lēmumi. Kolēģi un priekšniecība lūkosies, kā tiec galā.

SKORPIONS

Dvēseles komforts atkarīgs no emocijām, tamdēļ pēc iespējas mazāk kontaktējies ar nīgriem un negatīvi noskaņotiem ļautiņiem. Vēlams saudzējošs, mierīgs un veselīgs dzīves režīms. Darbā esi atvērts sadarbībai un ieklausies kolēģu viedoklī. Svarīgu vietu ieņems arī mīlestības tēma un attiecību nostiprināšana.

STRĒLNIEKS

Koncentrē spēkus darbam, jo ir piemērots laiks peļņas pavairošanai. Pastāv iespējas noslēgt izdevīgus darījumus, kas nes labumu ilgtermiņā. Būs diezgan grūti savienot darba un mājas pienākumus, tāpēc rūpīgi jāplāno laiks. Brīvdienās noteikti atpūties, ielūdz ciemos labus draugus un sarīko mājas ballīti vai dārza svētkus.

MEŽĀZIS

Var nākties risināt attiecību jautājumus. Neuztiep savu viedokli, bet kārto visu mierīgās sarunās. Noteikumu diktēšana vai spītēšanās tikai novedīs pie strīdiem. Lietišķajā jomā labvēlīgs laiks nopietnām darīšanām iestādēs, līgumu slēgšanai un jaunu biznesa projektu attīstībai. Līdzcilvēki novērtēs tavu profesionālismu.

ŪDENSVĪRS

Pievērs uzmanību naudas lietām, kontrolē ienākošos maksājumus un savlaicīgi apmaksā rēķinus. Ienākumu plūsma atkarīga no kreativitātes un neparastām idejām darbā. Piemērots laiks dažādu lietišķo jautājumu kārtošanai – vari risināt sarunas ar bankām un iestādēm vai pievērsties juridiskām lietām. Privātā dzīve – otrajā plānā.

ZIVIS

Esi uzmanīgs, veidojot jaunas pazīšanās, un izvērtē, kāpēc konkrētie cilvēki vēlas ar tevi kontaktēties. Varbūt viss nemaz nav tā, kā izskatās. Nevajadzētu jaukt draudzību un naudas lietas, neaizod un neaizņemies. Nedēļas nogalē būsi mīļi gaidīts dažādos pasākumos. Informācijas apmaiņa un pozitīva enerģija iedvesmos.

07.08.2020./Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe/Foto:Pixabay