AUNS

Gribas izpausties, mazliet pastrīdēties, mazliet padumpoties. Prātā interesantas idejas. Liec lietā radošo garu, lai brīvdienās draugiem noorganizētu tematisku pasākumu. Nākamajā nedēļā pienākumu netrūks. Var nākties risināt finanšu jautājumus un domāt, kā nopelnīt vairāk. Sirdslietās interesanti pavērsieni, kas var saistīties ar ārzemju tēmu jebkādās variācijās.

VĒRSIS

Kaut arī Vērsim par visu savs viedoklis un diezgan grūti pieņemt citādi domājošo uzskatus, vajag mazliet atkāpties no principiem un sadarboties. Kopā spēks, un darbi uz priekšu iet raitāk. Ir iespējas ielikt pamatus kādam labam projektam vai biznesam nākotnē. Reālus soļus gan patlaban nevajag spert, jo ir piņķerīgs periods.

DVĪŅI

Turies tālāk no tukšām pļāpām, baumām, intrigām, jo var izveidoties neveiklas situācijas. Un var pat nākties taisnoties, ko un kāpēc esi runājis vai domājis. Kam tas vajadzīgs! Darbā daudz pienākumu, bet vai esi apmierināts ar atalgojumu? Varbūt vajag ieskatīties darba piedāvājumu portālos. Aizraujoši piedzīvojumi iespējami sirdslietās.

VĒZIS

Nedēļas nogalē mazliet sentimentāls un apcerīgs noskaņojums. Gribas ieritināties siltā segā, paskatīties kādu romantisku filmu, palasīt grāmatu. Atpūties – nekur nav jātraucas. Jaunajā nedēļā profesionālajā jomā jauni izaicinājumi ar iespējām nopelnīt. Tikai svarīgās lietās turi grožus savās rokās. Pretējā gadījumā kaut kas var noiet greizi.

LAUVA

Brīvdienās liela rosība mājas saimniecībā. Iesaisti talciniekus, sarīko ģenerāltīrīšanu, lielo lapu grābšanu vai citus spodrības pasākumus. Jaunajā nedēļā nāksies pierādīt sevi profesionālajā jomā. Ne visi tūdaļ vēlēsies atzīt Lauvu par viszinošāko. Viedokli nāksies pamatot. Svarīgu lomu spēlēs sirdslietas, tajās būsi šarmantais vinnētājs.

JAUNAVA

Jaunavas zodiaka zīmes pārstāvji, kā vienmēr – savā elementā. Viss jāpārbauda, jāuzskaita, jāsalīdzina. Vienalga, vai darbā vai mājas saimniecībā. Profesionālā jomā daudz pienākumu, un var gadīties, ka priekšniecība cenšas uzkraut vēl. Jo tu taču esi krietnais darbarūķis, uz kuru vienmēr var paļauties. Pārāk daudz neuzņemies, jo vajag laiku arī sirdslietām.

SVARI

Risināmas visdažādākās situācijas, varbūt darbā kāds kaut ko ne tā sastrādājis, varbūt jāpalīdz mājiniekiem, bērniem. Ja saglabāsi mieru un visu darīsi ar smaidu, tad ātri tiksi galā. Svarīgi arī finanšu jautājumi – jāskatās, vai tavs darbs tiek atbilstoši novērtēts. Diezgan sekmīgs laiks sadarbībai ar ārzemēm – kādam lietišķā, kādam privātā jomā.

SKORPIONS

Rudens ir Skorpionu laiks, un tu jutīsi enerģijas pieplūdumu. Daudz domu un daudz iespēju! Jāsāk realizēt plāni, ko sen jau esi vēlējies. Ģenerē idejas, ieceres saliec “ekseļa” tabulā, lai var saprast, kas ir un kas nav izdevīgi. Tikai patlaban līdz oktobra beigām nebūtu vēlams parakstīt līgumus. Brīvajā laikā daudz saimniecības darbu.

STRĒLNIEKS

Tavs optimisms ir nedziestošs, lai arī kādi vēji pūš. Ar savu pozitīvo attieksmi iedvesmosi kolēģus vai darījumu partnerus. Sadarbībā gan var rasties kādas neparedzētas situācijas, bet jāļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Lai arī kā iet lietišķajā jomā, neatstāj novārtā sirdslietas. Dzīve var uzdāvāt jaukus, sirsnīgus piedzīvojumus.

MEŽĀZIS

Kas krietni strādājis, tas labu atpūtu nopelnījis. Brīvdienās izgulies, atpūties, satiecies ar draugiem. Kādam var būt interesanti pavērsieni sirdslietās, bet avantūrās bez apdoma gan nemeties. Lai vēlāk nav jānožēlo. Darbā ar jaunu sparu būs jāķeras pie dažādiem projektiem. Laiks palielināt ienākumus.

ŪDENSVĪRS

Sajūta tāda, ka plecos sagūlis viss pasaules smagums. Paskaties uz dzīvi no gaišās puses – patiesībā ir daudz un dažādas iespējas. Tikai raugies, lai darbā tavs veikums tiek atbilstoši novērtēts, jo finanšu lietās iespējamas kādas neskaidrības. Mājas dzīvē nemierīgi – daudz saimniecisko darbu, un jāsargās no sadzīviskiem strīdiņiem.

ZIVIS

Būsi uz rosības viļņa. Ar iedvesmu ķersies pie darba problēmu risināšanas vai jaunu ideju apspriešanas. Gūsi kolēģu vai darījumu partneru atbalstu un nākotnē būsi vinnētājs arī naudas izteiksmē. Brīvdienās esi kopā ar saviem mīļajiem – sarīko ģimenes pusdienas vai uzaicini visus uz kādu kultūras pasākumu.

 

8.10.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay