Martā arī Ventspilī izskanēs Eduarda Rozenštrauha simtgades koncerts

1244

Vienlaikus ar Latvijas simtgadi, šis ir apaļas jubilejas gads arī latviešu Atmodas laika simbolam un visu laiku visvairāk dziedāto latviešu dziesmu autoram Eduardam Rozenštrauham, kurš dzimis vienā gadā ar Latviju. Dziesminieka simtgades gadā notiks atmiņu koncerttūre pa visu Latviju, viens no koncertiem notiks arī Ventspilī.

Dziesmu koncertrogramm Bij vasara toreiz tik zaiga pirmo reizi izskanēs 17.februārī Valmieras kultūras centrā, bet tūres viens no koncertiem 3.martā notiks teātra namā Jūras vārti.

Vieglās, dzirkstošās un katrai latvieša sirdij tuvās Rozenštrauha dziesmas Zilais lakatiņš, Vecās likteņdzirnas, Zelta cauna, Pa kuru laiku nosirmoja jūra, Ai, māte, Latgalē, Drauga vārdi, Meitenei no manas klases, Kolumbīne, Kādai meičai Cesvainē, Atmiņas, Vecpiebalgas ūdensrozes un arī mazāk dzirdētas melodijas no Eduarda Rozenštrauha dziesmu pūra izdziedās solisti Normunds Rutulis, Dainis Skutelis, Anmary, Normunds Zušs, Kristīna Zaharova, Atis Auzāns un Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Gudovska. Muzikāli krāsains būs arī instrumentālistu sastāvs – Juris Kristons (taustiņi), Atis Auzāns (akordeons), Andris Barons (ģitāra), Nelli Bubujanca (sitamie instrumenti), Raivo Stašāns (saksofons, klarnete, flauta), Lauris Amantovs (trombons), Normunds Piesis (trompete).

Biļetes uz koncertu jau ir nopērkamas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto