Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1159

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 46. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss jeb galvenais jautājums ir par to, vai tranzīta nozarei ir pienācis “smagās piezemēšanās” laiks. Tā ir jauna rakstu sērija par notiekošo nozarē iepriekšējos gados, pērn un jaunajā gadā.

Dāsnais ziedošanas laiks: kā Ventspils domes deputāti paklausīgi dāvā tūkstošus ZZS. Proti, ņemot piemēru no smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga, partijas “Latvijai un Ventspilij” vadītāja pēdās gājuši arī viņa tuvākie politiskie līdzgaitnieki Ventspils pilsētas domē un pagājušā gada beigās dāsni ziedojuši virsvadošajam “draudzības” politiskajam spēkam – Zaļo un Zemnieku savienībai.

Janvāris ir mūsu tautas laiks. Mūsu senčiem janvāris vienmēr ir bijis Sala mēnesis – laiks, kad tukšuma vietā stājas jauni laiki, jaunas idejas, jaunas iespējas, jauna informācija. Tieši janvārī pirms 27 gadiem izšķīrās – Latvijas neatkarībai būt vai nebūt. Šodien mēs dažādos pasākumos atminamies 1991.gada Barikāžu laiku, tautas ievēlētie priekšstāvji teic skaistus un savā būtībā patiesus vārdus. Tikai arvien vairāk cilvēku, atskatoties uz to dienu notikumiem, uzdod sev jautājumu – vai tiešām mēs esam uzcēluši tādu valsti, par kuru sapņojām tajās trauksmainajās janvāra dienās? Ko esam paveikuši un kas vēl darāms? Kāpēc cilvēks kaut kā nemanāmi pazudis no valsts interešu centra un kas darāms, lai viņš tajā atgrieztos? Par daudziem joprojām sāpīgiem un aktuāliem jautājumiem sarunājas viens no Barikāžu laika un Latvijas neatkarības atgūšanas vienīgās kaujas dalībniekiem, kādreizējais Bauskas milicis Guntars Bergs un partijas Laiks pārmaiņām valdes priekšsēdētāja Inga Antāne.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē vai pārlapo to šeit, portālā Ventspilnieks.lv (spied uz raksta ilustrāciju un varēsi izlasīt visu avīzi).

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 26.janvārī!