Mūzikas un vīna baudīšana Džordžio Gaberam veltītā koncertā Jūras vārtos

1230
Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

29.aprīlī plkst.19.00 teātra nama Jūras vārti Jaunajā zālē gaidāmais dziedātājas Marijas Lauras Bakarīni un vijolnieka Režī Ibī koncerts ļaus klausītājiem vakaru baudīt divu Eiropas kultūru mūzikas un vīna pasaulē. Šajā vakarā itāļu un franču mūziķu duets sniegs vienīgo koncertu Latvijā, uzstājoties ar Džoržio Gaberam veltītu programmu.

Bakarīni ir pazīstama itāļu dziedātāja, aktrise un dejotāja ar lielu pieredzi dramatiskajā un muzikālajā teātrī. Šobrīd māksliniece regulāri sadarbojas ar dažādiem džeza, laikmetīgās un improvizētās mūzikas pārstāvjiem, no kuriem viens ir Režī Ibī. To apliecina pati Marija, ar Režī apvienojoties projektā Gaber, io e le cose jeb Gabers, es un lietas, kas ir cieņas pilns reveranss pazīstamajam itāļu mūziķim, rakstniekam, dramaturgam un arī aktierim Džordžio Gaberam.

Koncerta viesus sagaidīs dzirkstošs pārsteigums no Itālijas, kā arī vīns no populārākā Francijas reģiona – Bordo, pēc koncerta. Neformālā gaisotnē par dažādiem šo valstu vīniem, kuri baudīšanai nav izvēlēti nejauši, labprāt pastāstīs WSET sertificēta.