Nemanot kārtējais gads ir aizsteidzies un klāt jaunais – 2018. gads, Latvijas simtgades gads. Liela daļa cilvēku parasti izvēlas sagaidīt gadu miju mājās vai viesos ģimenes un draugu lokā. Citi nevar sevi iedomāties mājās sēžam, jo kas gan tā par Jaunā sagaidīšanu bez kārtīgas ballītes! Izrādās, šoreiz Ventspils pilsētā notiks veselas trīs lielās gadu mijas sagaidīšanas balles, nemaz neskaitot arī mazākas ballītes izklaides vietās un mājās!

Tieši tā, galvenā gadu mijas ballītes norises vieta būs Lielajā laukumā. Jau tradicionāli šeit uz lielās skatuves uzstājas kāds Latvijā populārs ansamblis vai dziedātājs, un šoreiz ar visiem tik labi zināmām dziesmām priecēs, izdancinās un ļaus izdziedāties grupa “Eolika”. Pasākums tā pa īstam sāksies ap plkst.23.30. Varbūt kāda atkorķēs šampanieša pudeli jau tieši pusnaktī, kad gadu mijas sagaidīšanu atzīmē visā valstī, taču Lielajā laukumā īstais šāviena brīdis ir vēlāk – pēc Ventspils laika jeb plkst. 0.33, kas tiks sagaidīts ar krāšņu un Latvijā dārgāko uguņošanu.

Vērienīga gadu mijas balle būs arī Ventspils Kultūras centrā, kas durvis saviem viesiem vērs no plkst. 22. Balles rīkotāji sola, ka vecā gada pavadīšana un jaunā gada sagaidīšana aizritēs krāšņos un eksotiskos deju priekšnesumos, ar maģiskiem trikiem un pārsteigumiem. Protams, kā tad bez dejām un šampanieša. Ballītē uzstāsies grupa “Galaktika”, par dejām rūpēsies arī DJ Matīss Uplejs.

Ballīte visas nakts garumā norisināsies arī teātra namā “Jūras vārti”. Ieeja viesiem jau no plkst. 21. Turklāt šeit būs pat veselas divas deju zāles! Galvenais deju placis būs “Jūras vārtu” foajē ar nakts galvenajiem viesiem – “Eoliku”, kuri pa vidam pagūs arī uzstāties Lielaja laukumā. Balli spēlēs viena no Latvijas kvalitatīvākajām kavermūzikas grupām “Laika Upe”, kas izpildīs latviešu un ārzemju estrādes hitus. Starplaikos par ballīšu mūzikas pērlēm rūpēsies DJ Vento. Otrā jeb Jaungada Disko Zālē valdīs deju ritmi DJ Ale.Mar virsvadībā. Arī šeit būs maģiski burvju triki, par tiem gādās iluzionistu duets Edžus un Ieva. Tiesa, jāatzīmē, ka “Jūras vārtos” un Ventspils Kultūras centrā ballītē ieeja ir par maksu.

Un tad vēl, protams, ir dažādas gadu mijas sagaidīšanas iespējas. Enerģiska gadu mijas ballīte notiks Ventspils Klondaikā, tāpat tradicionāli arī Olybet Sporta bārā.

Ja zini vēl kādu labu vietu, kur šonakt notiks gadu mijas sagaidīšanas ballītes, raksti komentāros!

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA