Pārventas bibliotēkā atklās Guntas Krastiņas personālizstādi

1477
Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

Sākot ar sestdienu, 3.decembri, Pārventas bibliotēkā būs apskatāma Guntas Krastiņas personālizstāde Gaidot….

Decembris ir brīnumu gaidīšanas laiks, kad katra diena tuvina jaunai cerībai, mīlestībai un priekam. Visās Guntas Krastiņas gleznās ielikts kāds mirklis no mūžīgā un patiesā, kuram nav laika un telpas ierobežojuma. Māksliniece stāsta, ka “Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies saviem mīļajiem veltīt vairāk smaidu un mīļuma, iepriecināt ar dāvanām”. Viņa vēl, lai šī izstāde ir kā maza dāvana šajos svētkos ikvienam ventspilniekam.

Gunta Krastiņa, dzimusi ventspilniece, nu jau desmito gadu dzīvo un strādā Liepājā. Viņa ir profesionāla māksliniece, mākslas maģistre, šobrīd turpina studijas doktorantūrā. Māksliniece Liepājas Universitātē pasniedz gleznošanu, vada mākslas biedrību Impasto, organizē izstādes, plenērus un simpozijus Latvijas māksliniekiem.

Māksliniecei bijušas 30 personālizstādes, un viņa ir piedalījusies 28 kopizstādēs, tai skaitā arī plenēros un simpozijos gan Latvijā, gan ārzemēs. G.Krastiņas darbi atrodas privātkolekcijās ASV, Vācijā, Kanādā, Austrijā, Krievijā un citās valstīs.

Izstāde Pārventas bibliotēkā būs skatāma līdz decembra beigām.