Slēpošanas kalnā svinēs Sniega dienu

1373

Piedzīvojumu parka slēpošanas kalnā Lemberga hūte ar sniega lielgabaliem ir izveidota sniega sega un svētdien ar dažādām aktivitātēm te svinēs Sniega dienu.

Laikā no plkst.11 līdz 15 varēs piedalīties dažādās atraktīvās stafetēs, kas būs paredzētas gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Visām komandām būs iespēja tik pie balvām, jo plkst.16 notiks labākās komandas apbalvošana un balvu izloze starp visām komandām.

Sniega dienā no plkst.11 līdz 16 būs iespēja izmēģināt arī Sled Dogs sniega slidas. Ikviens, kurš māk slidot vai braukt ar skrituļslidām, mācēs arī braukt ar Sled Dog sniega slidām. No tehniskā viedokļa Sled Dogs ir pasaulē pirmās patentētās sniega slidas – tās sastāv no viegla zābaka, kura pamatnei piestiprināta neliela izmēra slēpe ar metāla šķautnēm, kas dod maksimālu kustības kontroli. Ar sniega slidām būs iespējams veikt stafetes posmu, kur ātrākie tiks pie vērtīgām balvām.

Iespējams, šī ir pēdējā iespēja slēpot Lemberga hūtē šajā ziemas sezonā, jo jau pirmdien visā Latvijā sāksies straujš atkusnis.