Sestdien, 25.martā, Ventspilī, teātra nama Jūras vārti Jaunajā zālē ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies viena no šobrīd aktuālākajām kanādiešu mūziķēm Džesija Lanza.

Džesija ir producente un dziedātāja no Hamiltonas pilsētas Ontario provincē. Jau ar savu debijas albumu Pull My Hair Back, kura ierakstā piedalījās viņas tuvs domubiedrs, pazīstamā dueta Junior Boys dalībnieks Džeremijs Grīnspans, mūziķe izpelnījās plašu ievērību. Par to atzinīga izteicās daudzi.

Drīz vien pēc pirmo uzslavu saņemšanas sekoja arī pirmie uzaicinājumi Džesijai Lanzai doties kopīgās turnejās pa visu pasauli ar Cut Copy un Caribou, kura pēdējā albuma dziesmas Second Chance viņa piedalās.

Šī gada pavasarī klajā nāca Džesijas otrais studijas albums Oh No. Jau janvārī publiskotais pirmais singls It Means I Love You bija liecinieks turpmākiem panākumiem.

Džesijas Lanzas koncertu ievadīs latviešu mūziķe un māksliniece MNTHA.

MNTHA ir Marijas Mickevičas solo projekts, kurā caur eksperimentiem ar balsi un datoru tiek atklātas skaņas iespējas visdažādākajās kombinācijās. Viss ir pašas komponēts, izpildīts un producēts. Marija pašlaik studē Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī ir daļa no vēl kāda muzikāla projekta Crime Sea, kurā viņa kopā vēl ar 3 jauniešiem cenšas apvienot dažādus mūzikas stilus.

Pēc koncerta Jūras vārtu kafejnīcā plates no savas vinila kolekcijas spēlēs DJ Uldis Rudaks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto