Piektdien, 17.martā, plkst.20 Ventspils Jauniešu mājā ar enerģijas pilnu koncertu uzstāsies The Coco’nuts. Jautrība, enerģija un dejas ir garantētas, jo The Coco’nuts savā skanējumā apvieno plašu žanru loku – fanku, blūzu, roku, to veiksmīgi savienojot pat ar svingu un indie.

Grupas pirmais koncets notika 2012.gadā, tātad – tā ir vēl salīdzinoši jauna, taču jau ļoti pieredzējusi. Muzikālajā ceļojumā tā uzstājusies daudzās vietējās koncertzālēs un starptautiskos festivālos, piemēram, Latvijas Mākslas akadēmijas ikgadējā Karnevālā, Kaņepes kultūras centrā, Kalnciema kvartālā, festivālā Bildes, starptautiskajā ielu mūzikas festivālā, starptautiskajā džeza dienas pasākumā, Positivus festivālā, Rīga Funk festivālā, Siguldas Blues festivālā un citos pasākumos. Tāpat spēlējuši arī dažādos festivālos Eiropā.

2014.gada pavasarī grupa laida klajā savu debijas EP albumu ar nosaukumu Appetizer, bet pirmais pilnais albums iznāca pērn. Pašlaik grupa strādā pie vairākiem jauniem albumiem, mūzikas video un projektiem, kā arī plāno koncertturnejas visā Eiropā un Latvijā.