Aicina pieteikties vokālistu konkursā par Alīdas Vānes piemiņas balvu

1772

Starptautiskā vokālistu konkurss par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu šovasar norisināsies jau trešo gadu un tā norises laiks būs augusta pirmās dienas. Šobrīd ir sākusies konkursa dalībnieku pieteikšanās.

Konkursa mērķis ir godināt ievērojamās novadnieces operdziedātājas Alīdas Vānes piemiņu un popularizēt latviešu mūziķu sasniegumus pasaulē, rosināt interesi par akadēmisko dziedāšanu, atklāt jaunus, talantīgus izpildītājmāksliniekus un veicināt viņu profesionālās karjeras izaugsmes iespējas.

Konkursa žūrijas darbu šogad vadīs pasaulē pazīstamā Latvijas operas zvaigzne – Maija Kovaļevska. Dziedātājiem būs iespēja sacensties par diplomiem un pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas, bet konkursa uzvarētājs – 1500 eiro vērto operdziedātājas Alīdas Vānes balvu.

Lai padarītu konkursu interesantāku un profesionāli nozīmīgāku, konkursa otrās kārtas dalībniekiem (izņemot konkursa finālistus), dāvāsim iespēju piedalīties Maijas Kovaļevskas vadītajā vokālā meistarklasē, savukārt laureātiem un labākajiem dziedātājiem būs iespēja uzstāties koncertos Venstpilī un Rīgā.

Autors: Ventspilnieks.lv