Trešdien, 21.novembrī, Ventspils Jauniešu mājā notiks īpaša lekcija, kurā jauniešiem stāstīs par plašajām iespējām, kuras jauniešiem piedāvā Eiropas Savienības programmas un kā tās izmantot pēc iespējas veiksmīgāk, pastāstīja Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēkne Paula Kukle stāstīs savu pieredzi. Viņa pati ir bijusi dalībniece nupat Portugālē notikušā programmas Erasmus+ projektā Erica. Šī projekta mērķis ir apvienot Eiropas jauniešus, veicināt ilgtspējīgu attīstību un pieredzes apmaiņu, tādēļ jauniete labprāt dalīsies ar savām zināšanām, iespaidiem un pieredzi.

Ventspils Jauniešu māja un Ventspils Jauniešu dome ikdienā izmanto dažādas Eiropas Savienības programmas, kas domātas jauniešiem, kā arī iesaista tajās Ventspils jauniešus. Tie ir gan Eiropas brīvprātīgā darba projekti (uzņemti jau 15 ārvalstu jaunieši, bet trīs jaunieši ir devušies smelties pieredzi ārzemēs), tās ir arī jauniešu apmaiņas par dažādām aktuālām tēmām, kurās mūsu jauniešu grupas dodas, lai satiktos ar domubiedriem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay