Olimpiskajam centram “Ventspils” būs 166 980 eiro vērts LED videoekrāns

851

Olimpiskais centrs Ventspils noslēdzis līgumu par moderna LED videoekrāna iegādi, kam ir visas nepieciešamās programatūras un aprīkojums, lai to varētu izmantot sporta un kultūras pasākumos. Milzīgais, četrus reiz sešus metrus lielā videoekrāna vērtība ir 166 980 eiro, atklāja OC Ventspils mārketinga pārstāve Rūta Zvaigzne.

Kā skaidroja OC Ventspils, šāds līdz sešu metru augstumam izbīdāms videoekrāns būs vienīgais Baltijā, tas ir ražots Polijā, un uz Ventspili tiks piegādāts līdz šī gada beigām.

Jaunais LED videoekrāns ir mobilizējams un atrodas uz treilera, kas sniedz iespēju to transportēt un izmant ne tikai stadionā notiekošo pasākumu vajadzībām, bet arī Ventspils pilsētas pasākumos. Tam ir ļoti plašas pielietošanas iespējas – LED video ekrāns spēj attēlot praktiski jebkādu video materiālu un ir savienojams ar dažādām viedierīcēm  un programmatūrām.

“Olimpiskā centra Ventspils stadionā pašlaik esošais elektroniskais tablo tiek izmantots jau kopš 2004. gada, un to vairs nav iespējams izmantot kā pilnvērtīgu stadiona inventāru, jo tas nespēj izpildīt pasākumu organizatoru prasības. Tablo ir fiziski un morāli novecojis – tam vairs nav pieejamas rezerves detaļas, kā arī tablo var attēlot tikai ļoti vienkārša tipa attēlus trīs krāsu paletē, bet nespēj attēlot nekāda veida video materiālus,” skaidroja Zvaigzne.

Mobilizējāmā LED videoekrāna iegāde ir līdzfinansēta no valsts budžeta līdzekļiem, uzsvēra OC Ventspils pārstāve.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: OC Ventspils