Šogad Ghetto Games Ventspilī būs pārstāvētas 25 valstis

1406
Autors: Ieva Čīka/LETA
Autors: Ieva Čīka/LETA

Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games, kas jūlija beigās piekto gadu norisināsies Ventspilī, pulcēs 1500 dalībnieku no 25 valstīm.

Festivāls norisināsies no 29.jūlija līdz 31.jūlijam. Kopumā būs pārstāvēti 17 sporta veidi, bet, kā akcentē pasākuma organizatori, īpaši augsta līmeņa sacensības šoreiz gaidāmas tieši BMX frīstaila un inlaina skrituļslidošanas disciplīnās, kurās piedalīsies teju 100 spēcīgākie pasaules mēroga sportisti. Eiropas labākajiem sportistiem šajās disciplīnās pievienosies arī ASV, Austrālijas un Kanādas braucēji.

Līdzās ekstrēmo skeitbordam, BMX frīstailam, inlaina skrituļslidošanai, veikbordam un citu ekstrēmo sporta veidu sacensībām norisināsies sacensības arī mazāk ekstrēmos sporta veidos. Notiks starptautiski turnīri ielu basketbolā, florbolā un futbolā, kā arī ielu dejās, ārmrestlingā, pauerliftingā un ielu vingrošanā.

30.jūlijā festivāla aktivitātes norisināsies olimpiskā centra Ventspils teritorijā un Ventspils skeitparkā, bet 31.jūlijā – Piedzīvojumu parka veikparkā un BMX dirtos. Lielajā prospektā notiks frīstaila motosporta pasākums Kurland Stunt. Komandu sporta veidu sacensības norisināsies uz Kuldīgas ielas.