Veikparkā tagad var arī iziet apmācību kursu veikbordā

1361

Līdz ar veikparka attīstību Ventspilī, tiek popularizēts šis sporta un aktīvās atpūtas veids plašākam iedzīvotāju lokam, tādēļ interesenti ir aicināti pieteikties veikborda apmācību kursam bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem. Nodarbības notiks veikparkā, kas atrodas pie Piedzīvojumu parka kalna Lemberga hūte.

Veikborda apmācību kursa mērķis ir veikborda instruktora pavadībā iepazīties ar veikbordu un apgūt svarīgākās veikošanas iemaņas, lai varētu stabili braukt ar dēli un izpildīt vienkāršus trikus, kā arī trenēt līdzsvara izjūtu un vienkārši gūt prieku, labi pavadot laiku. Nodarbības notiks grupās līdz pieciem cilvēkiem, kopā paredzētas astoņas nodarbības un maksa par visu apmācību kursu ir 40 eiro. Dalībniekiem obligātas ir peldēšanas prasmes.

Veikošana noteikti būs lieliski pavadīts laiks, tādēļ ikviens interesents tiek aicināts pieteikties nodarbībām, rakstot uz e-pastu ventspilsveikparks@gmail.com. Apmācības sāksies tiklīdz būs nokomplektēta pirmā grupa. Apmācības paredzētas divas reizes nedēļā. Bērnu grupām nodarbības tiks ieplānotas darba dienu rīta pusē, pieaugušajiem – darba dienu vakarpusē.

Veikbords ir sporta vieds, kurā ar kabeļa sistēmas palīdzību, turoties pie roktura un stāvot uz veikborda dēļa, brauc pa ūdeni. Veikbords ir salīdzinoši jauns sporta veids, bet tas neapšaubāmi ir aizraujošs. Cilvēki pēc veikborda izmēģināšanas atkal un atkal atgriežas veikparkā, lai ķertu lieliskas izjūtas uz ūdens. Turklāt tas nebūt nav sarežģīts – galvenais ir apgūt braukšanas uzsākšanu, pareizu stāju un apgriešanos. Arī par drošību ir padomāts, un visiem braucējiem obligāti ir jāvelk peldveste un aizsargķivere, kas apmācību kursa dalībniekiem tiks nodrošinātas.