Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām pieņems pēc Lieldienu brīvdienām, no 18.aprīļa.

Kā aģentūrai LETA skaidroja komisijas priekšsēdētāja Baiba Līdaka, Ventspilī vēlēšanu komisija sāks sarakstu pieņemšanu pēc Lieldienu brīvdienām, taču gadījumos, ja sarakstu kādu iemeslu dēļ nav iespējams iesniegt norādītajos vēlēšanu komisijas noteiktajos darba laikos, to iespējams izdarīt arī citā laikā, tostarp brīvdienās, (izņemot pēdējo kandidātu sarakstu iesniegšanas dienu), par to iepriekš vienojoties.

Ventspils vēlēšanu komisija deputātu kandidātu sarakstus pieņems 18.aprīlī no plkst.10 līdz 12, 19.aprīlī no plkst.14 līdz 16, 20.aprīlī no plkst.8 līdz 10, 21.aprīlī no plkst.14 līdz 16 un 24.aprīlī no plkst.15 līdz 18.

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas periods ir noteikts Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, un ir, sākot no 50.līdz 40.dienai pirms vēlēšanu dienas, kas šogad ir no 14. līdz 24.aprīlim. Daļā pašvaldību vēlēšanu komisijas strādās arī Lielajā piektdienā, 14.aprīlī, bet citur kandidātu sarakstus sāks pieņemt pēc Lieldienu brīvdienām.

Autors: LETA / Foto: Uldis Lūks/LETA