Aijeguns un Fortešs atnes FK “Ventspils” uzvaru sezonas ievadā pār “Spartaks”

796

Jauno Latvijas futbola virslīgas sezonu ar uzvaru izdevies iesākt mūsu FK Ventspils klubam, kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja eksčempionus Jūrmalas Spartaks

Spēle, kas notika uz mākslīgā seguma laukuma Katoļu ielas stadionā, iesākās ar pārliecinošu ventspilnieku pārsvaru. Viesi, kurus šosezon trenē bijušais FK Ventspils galvenais treneris Nuncio Dzavetjēri (starp citu, Spartaks vārtus sargā bijušais ventspilnieku pirmais numurs Vitālijs Meļņičenko un komandā spēlē nesenais Ventspils komandas kapteinis Vitālijs Rečickis), neko nespēja atbildēt un vairāk bija jādomā par aizsardzību. Tiesa, arī tajā bija caurumi un spēles 26.minūtē to lieliski izmantoja mājinieki – uzbrukuma smailē ar labu sitienu izcēlās rezultatīvais nigēriešu uzbrucējs Tosins Aijeguns.

Arī spēles turpinājumā pārsvars piederēja mājiniekiem, un spēles 58.minūtē rezultātu dubultoja Amansiu Fortešs, kurš izmantoja viesu kļūdu aizsardzībā un pārvērta to vārtu guvumā. Jāatzīmē, ka pirmie vārti tika gūti tieši pēc Forteša piespēles.

Sausā palikt neizdevās, jo jauno un talantīgo Ivanu Baturinu pārspēja pieredzējušais Edgars Gauračs. Tas notika četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Nākamo spēli FK Ventspils aizvadīs svētdien, kad viesos tiksies ar FK Jelgava, bet nākamais mājas mačs paredzēts 31.martā ar FK Metta/LU.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: